Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Trīs izglītības iestādēm jāmeklē jauna vadība

Smiltenes novada domes ārkārtas sēdes darba kārtībā bija jautājumi par trīs skolu direktoru atbrīvošanu no amata. Palsmanes pamatskolas direktore Dace Pērle pēc teju 24 gadiem šajā amatā pati pieņēma lēmumu aiziet no skolas. Savukārt Smiltenes mākslas skolas ilggadējais direktors Haralds Balodis un Grundzāles pamatskolas direktore Valda Elstiņa no amata atbrīvoti pēc Darba likuma 101. panta 1. daļas, attiecīgi 11. un 7. punkta.

Smiltenes novada Izglītības pārvaldes vadītājs Edgars Roslovs informē, ka darba attiecības ar H. Balodi un V. Elstiņu pašvaldība pārtrauca 18. maijā, savukārt D. Pērle Palsmanes pamatskolas direktores amata pienākumus turpinās pildīt līdz 30. jūnijam.

E. Roslovs piebilst, ka nevajag meklēt sazvērestības teorijas. Ir situācijas un apstākļi, kurās attiecīgā amatā esošie izsaka vēlmi pārtraukt darba attiecības. Ne vienmēr lēmums tiek pieņemts uzreiz, reizēm tam vajadzīgs ilgāks laiks.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.