Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Traģiskajā ceļu satiksmes negadījumā bojāgājušo valcēnieti raksturo kā godavīru

Sabiedrībā lielu rezonansi izraisījis 24. novembrī notikušais traģiskais ceļu satiksmes negadījums, kurā bojā gāja valcēnietis, bet cietuši abi viņa dēli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā jau informēts, aizvadītajā ceturtdienā, 24. novembrī, ap pulksten 17 Saulkrastu novadā, uz Valmieras šosejas, pie Lojas upes, saskrējās divas smagās automašīnas “Volvo” un vieglā automašīna “BMW”. Notikuma vietā bojā gāja abu kravas automašīnu vadītāji un vieglās automašīnas vadītājs.  Pēc traģiskā negadījuma noskaidrojās, ka viens no bojāgājušajiem šoferiem bija Valkas novada Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas ilggadējais darbinieks, 46 gadus vecais Gundars Zutis. Savukārt G. Zuša dēlus ar dažādām gūtām traumām nogādāja medicīnas iestādē.

Valsts policijas rīcībā esošā sākotnējā informācija liecina, ka traģiskais ceļu satiksmes negadījums pie Murjāņiem, iespējams, noticis plīsušas kravas auto riepas dēļ. Liktenīgajā sekundē kravas auto ceļā gadījās valcēniešu auto un aiz tā braucošais smagais auto. Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Līna Bagdone informējusi, ka negadījuma apstākļu izmeklēšana turpinās, un viena no izmeklējamām versijām ir tāda, ka vienai no kravas automašīnām plīsusi riepa.

To, ka ne tikai daudzi valcēnieši, bet arī Ērģemes un Kārķu pagastu iedzīvotāji pārdzīvo par notikušo, apliecina 153 komentāri zem aizvadītajā piektdienā Valkas novada pašvaldības un Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas sociālajos tīklos ievietotā sēru paziņojuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Gints Stālmeisters “Ziemeļlatvijai” apliecina, ka Gundars ir bijis pats labākais darbinieks.

“Ja visi būtu bijuši kā viņš! Gundars pats redzēja, kas darāms – kur ziemā no agra rīta tīrāms sniegs vai vasarā pļaujama zāle. Cepuri nost par tādu vīru. Viņš nekad nevienam neatteica palīdzību. Vienmēr izteica viedokli, kas bija par lietu. Kaut vairāk tādu cilvēku mums būtu bijuši! Ir ļoti žēl visiem zaudēt tik lielisku kolēģi,” atzīst G. Stālmeisters.

Laikraksta “Ziemeļlatvija” kolektīvs ģimenei izsaka savus līdzjūtības apliecinājumus, pirms vairākiem gadiem Zušu ģimeni intervējām kā gādīgu un jauku daudzbērnu ģimeni.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.