Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Topošie pirmīši sper pirmos soļus skolēnu dzīves iepazīšanā

Lai iepazītos ar savu nākamo skolu un skolasbiedriem, topošie Valkas J. Cimzes ģimnāzijas pirmklasnieki visnotaļ drosmīgi pie datoriem risināja matemātikas uzdevumus. Foto: No personīgā arhīva

Šonedēļ Valkas J. Cimzes ģimnāzijas ēkā Ausekļa ielā notika nodarbības topošajiem pirmklasniekiem. Dažādās izglītojošās aktivitātēs piedalījās vairāk nekā 60 bērnu, kuri 1. septembrī plāno uzsākt mācības Valkā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas J. Cimzes ģimnāzijas direktores vietniece Sintija Stūre stāsta, ka pašlaik notiek bērnu, kuri 2023. gada 1. septembrī uzsāks mācības 1. klasē, dokumentu iesniegšana. To var izdarīt bērnu vecāki un aizbildņi, līdzi ņemot bērna dzimšanas apliecību. Dokumenti iesniedzami katru darbdienu no pulksten 8 līdz 15 Raiņa ielā 28A vai Ausekļa ielā 5.

S. Stūre atzīst, ka satraukumam nav pamata, jo vecāki ne tikai no Valkas, bet arī no novada pagastiem, piemēram, Vijciema un Ērģemes, vēlas, lai viņu atvases mācītos Valkas ģimnāzijā. Tiek plānots, ka 1. septembrī skolas gaitas trijās 1. klasēs uzsāks vairāk nekā 60 pirmīšu. Šajā mācību gadā trijās 1. klasēs mācās 62 skolēni.

Lai 1. septembrī mazie drosmīgi un pārliecināti atvērtu savas skolas durvis, otrdien notikušajās nodarbībās bērni, izmantojot datorus, risināja matemātikas uzdevumus. Savukārt, lai iepazītos ar mācību priekšmetu dabas zinības, uzdevumus veica kopā ar minirobotiem Bee un Bot. Savu lasītprasmi bērni apliecināja, aizpildot interaktīvās darba lapas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.