Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Teterevu fonds atbalsta labdarības virtuvi Smiltenē

Fonda “Saules kalns” labdarības virtuvē dienā var paēdināt līdz 15 cilvēkiem. Atbalsts tiek sniegts daudzbērnu ģimenēm un krīzes situācijā nonākušiem cilvēkiem. Foto: Mareks Indriksons, teterevufonds.lv

Smiltenes novada fonda “Saules kalns” labdarības virtuve saņēmusi Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, lai varētu atjaunot tās darbībai nepieciešamo tehniku un iekārtojumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labdarības programmā “Maizes rieciens – atbalsts labdarības virtuvēm” nozīmīgu Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu guvušas pavisam piecas labdarības virtuves, turpmāk to saimniekošana Rīgā, Smiltenē, Valmierā, Jelgavā un Daugavpilī būs raitāka un saimnieciski racionālāka, informē  labdarības projektu vadītāja Diana Bogdanova.

Atbalstītās organizācijas ieguvušas jaunu virtuves tehniku, piemēram, elektriskās vai gāzes plītis, saldētavas, gaļas maļamās mašīnas, mikserus, katlus, pannas, termosus, virtuves mēbeles, traukus, kā arī atbalstu nepieciešamajiem remontdarbiem.

Fonda “Saules kalns” labdarības virtuvē Smiltenē, Galdnieku ielā, šomēnes vecais aprīkojums tiek nomainīts pret jauno, virtuves telpās tiks arī veikts kosmētiskais remonts, “Ziemeļlatvijai” teic fonda “Saules kalns” valdes locekle Ļubova Ņikiforova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tikmēr virtuve ir slēgta, to plānots atvērt nākamā gada sākumā, kad ciemos uz turieni apskatīt pārmaiņas dosies arī “Ziemeļlatvija”. 

Fonda “Saules kalns” labdarības virtuvē dienā var paēdināt līdz 15 cilvēkiem. Atbalsts tiek sniegts daudzbērnu ģimenēm un krīzes situācijā nonākušiem cilvēkiem. Pandēmijas laikā un kamēr virtuve ir slēgta, fonds “Saules kalns” viņiem palīdz ar pārtikas produktiem.

Uzlabojumiem labdarības virtuvēs Latvijā Borisa un Ināras Teterevu fonds 2021. gadā ir piešķīris 32 600 eiro, atbalsts turpināsies arī 2022. gadā, informē Diana Bogdanova.

Proti, savas darbības gados daudzu virtuvju tehniskais nodrošinājums nolietojies un ir nepieciešami uzlabojumi, lai tās varētu turpināt palīdzēt trūkumcietējiem, izsniedzot viņiem nereti vienīgo silto maltīti dienā. Arī, pieaugot dzīves dārdzībai, gada aukstajos mēnešos labdarības virtuvēs pēc palīdzības vēršas arvien vairāk cilvēku un virtuvju noslodze pieaug. Atbalstītajās labdarības virtuvēs mēnesī izsniedz 23 600 siltas maltītes bezmaksas porciju, norāda Teterevu fonds.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.