Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Tepera stadionā pulcēsies vairāki simti pašvaldības darbinieku

Foto: Sandra Pētersone

30. aprīļa vakarā no pulksten 17.30 līdz 20 daudzfunkcionālajā sporta kompleksā “Teperis” Smiltenē notiks novadā kaut kas nebijis – pašvaldības darbinieku pasākums “Kopā sanāk!”, kurā gaida ierodamies gandrīz 600 cilvēkus (450 pieaugušos un 140 bērnus).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz pasākumu uzaicināti Smiltenes novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbinieki – administrācijas speciālisti, pagastu pārvalžu darbinieki, izglītības iestāžu pedagogi, pedagogu palīgi, tehniskie darbinieki un atbalsta speciālisti, sporta, kultūras, bibliotēku, tūrisma un sociālās jomas darbinieki, kolektīvu vadītāji, kā arī novada kapitālsabiedrībās strādājošie (ņemot vērā, ka tas ir vakars, viņi var ņemt līdzi bērnus).

Pasākuma galvenais mērķis ir gatavošanās šovasar no 4. līdz 7. jūlijam Smiltenē gaidāmajam Pasaules kausa posmam un U23 pasaules čempionātam MTB orientēšanās sportā. Pēc Latvijas Orientēšanās federācijas pasūtījuma jau uzsākta Smiltenes novada reprezentācijas un arī reklāmas video sagatavošana, ko nepieciešams pārraidīt starptautisko sacensību tiešraižu laikā, informē Marita Mūze, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītāja.

Viens no reprezentācijas videokadriem ir daudzfunkcionālais sporta komplekss “Teperis”. Tajā uz futbola laukuma sanākušie pašvaldības darbinieki izveidos uzrakstu “SANĀK”, kas tiks filmēts ar dronu. Vēl tiks radīts vienots audiovizuāls darbs – video, ko turpmāk plānots demonstrēt novada viesiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visu Smiltenes novada pašvaldības darbinieku kopā sanākšana tiek organizēta pirmo reizi pēc novadu apvienošanās, lai veidotu piederību novadam, vienotību un sadarbību.

Ņemot vērā pašvaldības budžeta finansiālo situāciju, pasākums tiek organizēts pašu spēkiem, izmaksas veido filmēšana, ko nodrošinās “I. U. Skaņa” (šī video filmēšanas izmaksas iekļaujas kopējā reprezentācijas video filmēšanas izmaksās), vietējās grupas muzikālais priekšnesums un svētku kūka kā pateicība ikvienam pašvaldības struktūrvienību darbiniekam par viņa ieguldījumu kopējā novada attīstībā, informē Marita Mūze.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.