Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Talants un darbs, kas novērtēts ar Latvijas valsts augstāko apbalvojumu

Lai nosauktu visus apbalvojumus, kādus savā laikā saņēmis smiltenietis Pēteris Vilks, avīzē vajadzētu daudz vietas, jo Pateicības rakstu un Atzinības rakstu viņam ir daudz – gan no Kultūras ministrijas, gan Ministru kabineta, gan Latvijas Nacionālā kultūras centra un Smiltenes novada pašvaldības. 4. maijā Rīgas pilī Pēteris Vilks no Valsts prezidenta Egila Levita rokām saņems vēl vienu un ļoti augstu sava darba novērtējumu.

Ar Ordeņu kapitula 4. aprīļa lēmumu par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā bijušajam Vid¬zemes pūtēju orķestru virsdiriģentam, Smiltenes pūtēju orķestra un Dikļu pūtēju orķestra diriģentam un Smiltenes mūzikas skolas pedagogam Pēterim Vilkam ir piešķirts Latvijas valsts augstākais apbalvojums – Atzinības krusts, un viņš ir iecelts par Atzinības krusta kavalieri. Atzinības krustu Latvijas valsts piešķir par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā.

Šajā intervijā “Ziemeļlatvijai” Pēteris Vilks atklāj gan savas emocijas par viņa darba augsto novērtējumu, gan ceļu, kā zēns no Latgales savulaik nonāca Smiltenē un kā ar savu talantu un mīlestību pret mūziku bagātināja šīs Vidzemes pilsētas kultūras dzīvi un deva savas zināšanas simtiem audzēkņu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.