Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Talanti, kas pārsteidz un priecē

Studija JOY

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā – 1. jūnijā studija JOY aicina Dvīņu pilsētu Valgas/ Valkas iedzīvotājus un viesus uz tradicionālo studijas JOY 29. sezonas pavasara atskaites koncertu “Laimes kaleidoskops”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šis gads studijas JOY 9 deju grupām, 20 solistiem, 3 vokālajiem ansambļiem – vairāk nekā 120 cilvēkiem, izdevies krāsains, spilgts, nozīmīgs un atmiņā paliekošs.

Aprīlī un maijā studijas JOY audzēkņi piedalījās starptautiskos un republikāniskos konkursos, koncertos un festivālos, kuros prezentēja savus talantus un ieguldītā darba rezultātus.

2024. gadā Republikāniskais televīzijas konkurss “Koolitants” svin 30 gadu jubileju. Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 5000 dejotāju, 1000 deju priekšnesumu. Studiju JOY šajā konkursā pārstāvēja 8 deju grupas, pusfinālā iekļuva 6 deju grupas. Titulu “Skatītāju simpātija” ieguva paši jaunākie studijas JOY dejotāji ar deju “Trall Uku juures” (“Ballīte pie Uku”) (pedagogs – Uģis Rācenis).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau 30. gadu studija JOY kļuvusi par populārākā Igaunijas televīzijas konkursa “Koolitants” finālistu. Konkursa finālā iekļuva studijas JOY deja “Robots” (“Roboti”) (pedagogs – Igors Liders). Taču 6. maijā “Koolitants” noslēguma koncertā, kas norisinājās Nacionālajā operā “Estonia”, Igaunijas Republikas prezidenta klātbūtnē, balvu par ieguldījumu Igaunijas dejas mākslā un izglītībā ieguva studijas JOY direktore un mākslinieciskā vadītāja Marina Jerjomina.

Aprīļa vidū Valgas kultūras un interešu centrā norisinājās VIII Starptautiskais Pop/ Jazz konkurss – festivāls “Lauluragin”. 32 dueti, 5 kori – spēcīga konkurence un profesionālisms. Studijas JOY duets “Dan Šemeljov & Laura Krastiņa” šajā konkursā pārstāvēja Valgas apriņķi un saņēma sadarbības priekšlikumus gan Igaunijā, gan Latvijā.

Studijas JOY komandai tika uzticēts atklāt vienu no lielākajiem Valgas/ Valkas sporta pasākumiem – “Valga/ Valka City run”. Skrējiena dalībniekus un robežpilsētu iedzīvotājus iedvesmoja studijas JOY krāsainā un emocionālā kultūras programma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pasākuma “Valga/ Valka City run” studijas JOY solisti un deju grupas devās uz Igaunijas galvaspilsētu Tallinu, lai piedalītos starptautiskajā konkursā – festivālā “The New Generation”. Konkursā valdīja draudzīga atmosfēra, profesionalitāte, jaunas sadarbības, spilgti starptautisko dalībnieku priekšnesumi, augsts starptautiskās žūrijas vērtējums.

1. vieta un speciālā balva – Polina Dmitrijeva (pedagoģe – Marina Jerjomina)

1. vieta – Sati Millerson (pedagoģe – Marina Jerjomina)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. vieta – Sofija Ots (pedagoģe – Marina Jerjomina)

1. vieta – Elīna Ota (pedagoģe – Marina Jerjomina)

1. vieta – Sintija Ozoliņa (pedagoģe – Marina Jerjomina)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. vieta – Elina Kortel (pedagoģe – Marina Jerjomina)

1. vieta – Jekaterina Neuimina (pedagoģe – Marina Jerjomina)

1. vieta – Dan Šemeljov (pedagoģe – Marina Jerjomina)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. vieta & GRAND PRIX – Laura Krastina (pedagoģe – Marina Jerjomina)

1. vieta un speciālā balva – Stuudio JOY & Tallinna Läänemere gümnaasium ar deju “This is how we do it” (pedagogs – Igors Liders)

1. vieta & GRAND PRIX – JOY ar deju “Find yourself” (pedagogs – Uģis Rācenis)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

4. maijā Otepes kultūras centrā norisinājās vokālā konkursa “Valgamaa Tähtede lava” fināls, kurā studiju JOY pārstāvēji 6 solisti.

1. vieta – Laura Krastina (pedagoģe – Marina Jerjomina)

2. vieta – Emma Mirošnitšenko (pedagoģe – Marina Jerjomina)

3. vieta – Lizetta Šemeljova (pedagoģe – Marina Jerjomina)

3. vieta un speciālā balva – Dan Šemeljov (pedagoģe – Marina Jerjomina)

Piesātināto maija pirmo nedēļu studija JOY noslēdza ar dalību un godalgotu vietu starptautiskajā vokālajā konkursā “Tallinn Voice”, kurā piedalījās dalībnieki no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas, Apvienotās Karalistes, Vācijas, Maltas, Moldovas, Rumānijas. Dueta “Dan Šemeljov & Laura Krastiņa” priekšnesums ar Džo Dasēna dziesmu “Et si tu n’existais pas” neatstāja vienaldzīgus skatītājus un žūrijas locekļus no Itālijas, Maltas, Moldovas, Rumānijas, Moldovas, Latvijas un Igaunijas, iegūstot godpilno 3. vietu, komplimentus un ielūgumus uz konkursiem.

Studijas JOY komanda aktīvi piedalās Dvīņu pilsētas organizētajos pasākumos un kultūras dzīvē.

Ar krāsainu 20 minūšu programmu studija JOY papildināja 20. Lielā Labadarības Robežtirgus kultūras programmu, dāvājot iedzīvotājiem un pilsētu viesiem prieku!

14. maijā Valgas kultūras un interešu centrā norisinājās Valgas apriņķa tautas mākslas mākslinieku apbalvošana, kur māksliniekus ar vokāliem priekšnesumiem iepriecināja studijas JOY solisti. Bija ļoti patīkami saņemt ielūgumu uz šādu pasākumu, taču vēl patīkamāks bija apbalvojums par ieguldījumu kultūras aktivitātēs Igaunijā, ko saņēma studijas JOY direktore Marina Jerjomina.

Neskatoties uz vokālo un horeogrāfijas konkursu, festivālu maratonu, studijas JOY audzēkņi un pedagogi veido jaunu pavasara koncerta “Laimes kaleidoskops” programmu.

Koncerta programmāiekļautasne tikai jaunas, bet arī labi zināmas dziesmas un dejas, kuras 2023./2024.g. sezonā iemīļojuši studijas JOY skatītāji un starptautiskā žūrija konkursos Tallinā, Rīgā un Pērnavā. Gaidāmi pārsteigumi un balvu izloze, kurā piedalīsies visas biļetes, kas iegādātas uz studijas JOY pavasara koncertu “Laimes kaleidoskops”.

Pavasara koncerts “Laimes kaleidoskops” kļūs par dažādu priekšnesumu, tautību, deju stilu un mūzikas žanru kaleidoskopu!

Biļetes iespējams iegādāties Valgas kultūras un interešu centra kasē vai mājaslapā piletimaailm.com.

Uz tikšanos!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.