Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Svinīgā pieņemšanā godināti skolēni ar teicamām sekmēm

Noslēdzot mācību gadu, īpaša teicamnieku godināšana Valkas novada pašvaldībā jau ir kļuvusi par tradīciju. Arī aizvadītais mācību gads nav bijis izņēmums. Foto: No Valkas novada pašvaldības arhīva

13. jūnijā Valkas novada pašvaldības priekšsēdētāja Gita Avote aicināja uz pieņemšanu 2022./2023. mācību gada teicamniekus – skolēnus, kuru mācību gada noslēguma izglītības dokumentā ir tikai 9 un 10 balles.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā šogad tādas bija divas skolnieces: Sindija Šaldere (5. kl.) un Elza Zauska (8. kl.), bet Valkas Mākslas skolā sešas skolnieces: Adelina Tokar, Jelizaveta Markova, Evelīna Adelīna Zute, Marta Lāne, Esmeralda Amanda Plūme, Elizabete Petenoka.

“Priecājos par šādu uzaicinājumu. Ir patīkami apzināties, ka manas sekmes tiek novērtētas. Pagājušajā gadā man bija pārsteigums, ka šāda pieņemšana notiek. Bet šogad jau zināju, un tā bija lieliska motivācija, lai mācītos pēc iespējas labāk,” pēc viesošanās pašvaldībā “Ziemeļlatvijai” atzina Sindija Šaldere.

Uz pieņemšanu tika aicināts arī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 4. klases skolnieks Valters Kalniņš, kurš kopā ar skolotāju Līgu Šnuku saņēma augstāko apbalvojumu Skolēnu skatuves runas konkursā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

G. Avote sveica skolēnus, tikšanās laikā novēlot izdošanos un panākumus arī turpmāk, kā arī no sirds izbaudīt vasaras brīvlaiku.

Uzaicinātie saņēma Pateicības rakstus, un draudzīgā sarunā skolēni dalījās pārdomās par savu izglītības iestādi un saviem nākotnes nodomiem. Skolēni un skolotāja saņems naudas balvu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.