Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Svinēs Vasarsvētkus


Pēc tikšanās ar mākslinieku draudze visus laipni aicina uz Vasarsvētku cienastu un draudzīgām sarunām baznīcas dārzā. Foto: Ilze Fedotova

19. maijā būs Vasarsvētki – trešie nozīmīgākie svētki kristiešu liturģiskajā gadā, tajos piemin Svētā Gara nolaišanos pār Jēzus Kristus mācekļiem, kuri bija sapulcējušies piecdesmitajā dienā pēc Jēzus augšāmcelšanās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes evaņģēliski luteriskā draudze parūpējusies, lai Vasarsvētkos Smiltenes luterāņu baznīcā būtu īpaša svētku gaisotne.

19. maijā pulksten 11 Smiltenes luterāņu baznīcā sāksies Vasarsvētku dievkalpojums.

Pulksten 13 dievnamā koncertu sniegs mūziķi Kaspars un Anda Zemīši. Kaspars Zemītis ir ģitārists un komponists, Latvijas Mūzikas akadēmijas docents un pasniedz studentiem klasisko ģitārspēli. Koncertos Kaspars Zemītis uzstājas kopā ar savu dzīvesbiedri Andu, kura izpilda dziesmas no Kaspara Zemīša solo repertuāra un arī viņa oriģināldziesmas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc koncerta Smiltenes luterāņu baznīcā pulksten 14 atklās mākslinieka Guntara Sviķa gleznu izstādi, šajā notikumā klāt būs arī pats gleznotājs.

Pēc tikšanās ar mākslinieku draudze visus laipni aicina uz Vasarsvētku cienastu un draudzīgām sarunām baznīcas dārzā. Ieeja pasākumos ir par ziedojumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.