Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Svinēs dzeju

Šomēnes daudzviet Latvijā notiek Dzejas dienām veltīti pasākumi, arī Smiltenes novadā. Piedāvājums ir bagātīgs, interesentiem atliek vien pētīt afišas un izvēlēties, kur doties. Piemēram, Smiltenē, Marikas Svīķes kultūrvietā Vecajā parkā, trešdien, 13. septembrī, pulksten 18 sāksies koncertpro­gramma “Debesis izelpo mākoņus viegli”. Biedrība “Smiltenei un Latvijai” aicina klausīties dzeju kopā ar mūziķi Jāni Žagariņu. Koncertprogrammas nosaukums tapis, pārlapojot Marikas Svīķes dzeju, šī rinda atrodama dzejnieces krājumā “Viss turpinās” (2016).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tajā pašā dienā Vecajā parkā (Marikas Svīķes kultūrvietas un āra lasītavas apkārtnē) varēs apskatīt asfalta zīmējumu izstādi “Dzeja iedvesmo”, uz ko aicina Smiltenes bibliotēka, biedrība “Smiltenei un Latvijai” un Smiltenes mākslas skola.

Savukārt, piemēram, Grundzāles kultūras namā nākamo sestdien, 16. septembrī, pulksten 18 viesosies dzejnieks, dziesminieks, rakstnieks, gleznotājs Valdis Atāls autorprogrammā kopā ar dziedātāju Zani Bērziņu.

Grundzāles kultūras nama vadītāja Inga Lazdiņa atzīst, ka Valdis Atāls ir viņas favorīts jau kopš 90. gadiem. “Viņš ir mākslinieks viscaur. Māk savu domu pasniegt neparastā veidā, pasaka kā naglai uz galvas un ar īpašiem vārdiem, ko mēs sarunvalodā nelietojam,” Atāla talantu novērtē Inga Lazdiņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.