Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Svētkos pasts ne­strādās, laikraksts iznāks trešdien

Gada nogales svētku periodā 24., 25., 26. un 31. decembrī un arī 2022. gada 1. janvārī visām pasta nodaļām un pastniekiem būs brīvdiena. Par to “Ziemeļlatviju” informē Vineta Danielsone, Latvijas Pasta vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pensijas un pabalsti, kuru piegādes datums klientu dzīvesvietā ir 24. decembris, tiks izmaksāti 23. decembrī, arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras izmaksātās pensijas un pabalsti, kuru piegāde dzīvesvietā paredzēta 24. decembrī, klientiem tiks piegādāti un izmaksāti 23. decembrī. Latvijā šogad pēdējais sūtījumu piegādes datums pirms Ziemassvētkiem ir 23. decembris, bet pirms gadumijas – 30. decembris. Valsts noteiktajās svētku brīvdienās 24., 25., 26. un 31. decembrī atvērtas būs tikai atsevišķas pasta nodaļas lielajās pilsētās, piemēram, lielajos tirdzniecības centros. Latvijas Pasts atgādina – šogad pēdējais sūtījumu piegādes datums pirms Ziemassvētkiem ir 23. decembris, bet pirms gadumijas – 30. decembris,” teikts Latvijas Pasta paziņojumā.

Vēršam lasītāju uzmanību, ka arī preses piegādi ietekmē pasta un pastnieku darba grafiks. Laikraksts “Ziemeļlatvija” pie saviem lasītājiem svētku nedēļās nāks trešdienās, tas ir, 22. un 29. decembrī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.