Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sūdzas par ēdināšanu Valgas bērnudārzos

Foto: walko.ee

Daži vecāki nav apmierināti ar Valgas bērnudārzu ēdienu. Ēdināšanas uzņēmums, kurš nesen sāka apkalpot bērnudārzus, atzina, ka sākums bijis grūts, taču solīja, ka problēmas drīz tiks atrisinātas, laikrakstu “Ziemeļlatvija” informēja igauņu laikraksta “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ēdiens bieži ir auksts, tā pasniegšana ir novēlota, ēdieni ir ļoti trekni, maltās gaļas mērce peldēja taukos. Ceptu ēdienu bērnudārzā vispār nedrīkst dot,” sacīja iniciatīvas grupas, kas iesniegusi sūdzību Valgas pašvaldībā, dalībniece un bērnudārza “Walko” padomes pārstāve Jūlija Kūsa. “Putras no rīta bija pārāk šķidras, bērni negribēja tās ēst, tās ir pārāk saldas.”

Vecāku parakstīta sūdzība ar 126 parakstiem pieprasa steidzamu rīcību kvalitatīvas ēdināšanas nodrošināšanai.

Tikmēr ēdināšanas uzņēmuma “Gurmann OÜ” vadītāja Svetlana Sopi pastāstīja, ka septembra pirmajās dienās ēdiens, kas bija slikts, tuvākajā stundā tika aizstāts ar citu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Es nekomentēšu citu ēšanas gaumi, jo komisija, kas tos pārbaudīja, neuzskatīja, ka kvalitātei būtu kāda vaina,” paskaidroja S. Sopi.

Viņa arī atzina, ka ēdienu piegāde vairākkārt kavējas darbinieku trūkuma dēļ.

“Protams, mēs sapratām visus savus trūkumus, strādājam pie to uzlabošanas, tagad situācija ir stabilizējusies. Mēs vairākas reizes runājām ar vecākiem un bērnudārza darbiniekiem, ņēmām vērā visas vēlmes un kritiku,” paskaidroja S. Sopi. “Drīz sāksim strādāt virtuvē, kuras telpas konkursa kārtībā nodrošinās pilsēta, un es ļoti ceru, ka sliktās dienas paliks tikai tālās atmiņās.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.