Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sudraba pogas saņēmējs studē datorzinības 

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas absolvents Edgars Bauga, saņemot Sudraba pogu, pateicās visiem saviem pedagogiem, tostarp ģimnāzijas direktorei Lilitai Kreicbergai par ticību un skolā sniegtajām zināšanām. Foto: Inga Karpova

Kopš 2006. gada Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā, atzīmējot Latvijas dzimšanas dienu, ir nemainīga tradīcija – iepriekšējā mācību gada izcilākajam absolventam, kurš eksāmenos ieguvis visaugstāko novērtējumu, pasniedz īpašu pateicības balvu – Sudraba pogu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītajā nedēļā notikušajā svinīgajā pasākumā ģimnāzijas direktore Lilita Kreicberga īpašo pateicības zīmi pasniedza 2021./22. mācību gada absolventam Edgaram Baugam. Viņš bija 12.b klases skolnieks, kurš kārtoja četrus centralizētos eksāmenus. Angļu valodā Edgara zināšanas novērtētas uz 95 procentiem, matemātikā – 93 procentiem, tikpat augsti rezultāti bija arī latviešu valodas un ķīmijas eksāmenos. Edgars dziedāja ģimnāzijas jauktajā korī “Cimzes kods” un dejoja tautas deju kolektīvā “Vendīgs”.

“Edgars ir ļoti jauks cilvēks. Pēc skolas beigšanas viņš devās studēt datorzinātnes uz Latvijas Universitāti,” ir gandarīta L. Kreicberga.

Saņemot šo īpašo pateicību un atzinīgos vārdus, E. Bauga atzina: “Man tiešām tiek izrādīts liels gods, pasniedzot šo apbalvojumu. Pašam ir milzīgs gandarījums, ka saņemu Sudraba pogu. Gribu teikt paldies visiem saviem skolotājiem, kuri man ir palīdzējuši sasniegt to, ko esmu jau sasniedzis un turpinu darīt. Tie ir cilvēki, kas mani virzīja uz priekšu un uzticējās, jo ne vienmēr viss ir gājis tik gludi, kā gribētos. Tiešām no sirds paldies jums, mani skolotāji.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl viena skolas tradīcija ir, ka ģimnāzijas valsts svētku pasākumā publiski tiek paziņots, kurš šajā mācību gadā būs skolēnu pašpārvaldes prezidents. Skolā 8. novembrī notika balsojums, kurā noteica, kuri kandidāti tiks ievēlēti skolēnu pašpārvaldē. Pēc balsojuma ievēlētie, paši vienojoties, no sava vidus izraugās jauno prezidentu. Šajā mācību gadā šo godpilno, bet atbildīgo pienākumu veiks Laura Reinsone. Viņa mācās 9.b klasē.

“Mani interesē klavierspēle un grāmatas. Aktīvi iesaistos skolas rīkotajos pasākumos un to organizēšanā. Turpmāk vēlos veicināt mierīgāku un tajā pašā laikā jautrāku skolas dzīvi. Ceru, ka Annika Anta Stepiņa, kura iepriekšējā mācību gadā veica skolēnu pašpārvaldes prezidentes pienākumus, mani atbalstīs un sniegs padomus,” saka L. Reinsone.  

GALERIJA: Valkas J.Cimzes ģimnāzijas Pateicības zīmi “Sudraba poga” saņem absolvents Edgars Bauga

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.