Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Studijas “Joy” dalībnieki gūst panākumus TV konkursā Igaunijā

Konkursa dalībniekus sveicina arī operdziedātāja, koncerta un konkursa organizatore Pille Lilla (centrā) un televīzijas konkursa “Annetekoda 2022” patrons, akrobāts Vello Vahers. Foto: No studijas “Joy” arhīva

Novembra vidū Tallinā norisinājās konkursa “Annetekoda 2022” “Mūsu talanti“ fināla koncerts, kur Valkas dvīņu pilsētas Valgas studija “Joy”, kuru apmeklē arī valcēnieši, parādīja augstu sniegumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Studijas “Joy” soliste Laura Krastiņa ar dziesmu “I will always love you” (Vitnija Hjūstone) ieguva speciālo balvu no Valgas apriņķa kultūras kapitāla ekspertgrupas un atzinības vārdus un uzslavas no žūrijas locekļiem, uzsverot, ka Lauras priekšnesums ir atmiņā paliekošs un brīnišķīgs. Savukārt studijas “Joy” deju grupa ar deju “Matrix” ieguva Tallinas pilsētas pārvaldes speciālo balvu un konkursa publikas simpātiju balvu. 

Konkursā piedalījās dziedātāji, dejotāji, akrobāti, vingrotāji, instrumentālisti – dažādu nacionalitāšu un vecumu dalībnieki.

Studijas “Joy” vadītāja Marina Jerjomina stāsta: “Pēc dziesmu studijas direktora un Pērnavas Endla teātra režisora Tomasa Volla ieteikuma saņēmu zvanu no “Annetekoda 2022” konkursa producenta ar uzaicinājumu studijai piedalīties slavenajā un populārajā TV konkursā “Annetekoda 2022”. Šādam aicinājumam mēs ar lielāko prieku piekritām, tāpēc konkursam nosūtījām trīs mūsu studijas videoierakstus. Kad saņēmām informāciju, ka konkursa 21 finālistu rindās ir iekļuvuši divi studijas “Joy” priekšnesumi, piedzīvojām lepnumu un reizē arī lielu atbildību.” M. Jerjomina atklāj, ka žūrijai no visas Igaunijas tika prezentēti vairāk nekā 100 absolūti dažādu žanru, vecumu, stilu video priekšnesumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Studijas “Joy” dalībnieki regulāri piedalās dažādos konkursos, taču populārajā TV konkursā “Annetekoda 2022“ startēja pirmoreiz. Viņi mājās devās ar labiem panākumiem. Foto: No studijas “Joy” arhīva

Protams, pēc ziņas par iekļūšanu finālā sākās aktīvs studijas pedagogu un audzēkņu darbs pie šiem numuriem. “Vēlējāmies Tallinas un Igaunijas publiku, šī konkursa profesionālo goda žūriju, cik vien iespējams iepazīstināt ar studijas “Joy” darbu, jo šajā konkursā piedalījāmies pirmo reizi. Pieļauju, ka žūrijai konkursa fināls bija grūta diena, jo katrs nominants bija pelnījis uzvaru. Ļoti augsts un daudzpusīgs priekšnesumu līmenis. Tāpēc īpaši patīkami bija saņemt žūrijas augstās atzīmes un speciālās balvas. Pats galvenais – visu šo priekšnesumu kaleidoskopā studijas “Joy” audzēkņi palika atmiņā ne tikai žūrijai, bet arī publikai,” papildina M. Jerjomina.

Pēc viņas paustā, konkursā valdīja dalībnieku, organizatoru, koncertzāles darbinieku draudzīga un profesionāla atmosfēra. “Mēs ieguvām jaunus draugus, pieredzi, ielūgumus no dažādām organizācijām kopīgi veidot projektus un ielūgumu no televīzijas konkursa “Annetekoda 2022” organizatoriem piedalīties konkursā 2024. gadā,” “Ziemeļlatvijai” atklāj M. Jerjomina un dara zināmu, ka šobrīd studijas pedagogi un audzēkņi aktīvi gatavojas starptautiskam horeogrāfijas konkursam Tallinā, kā arī citiem jauniem koncertiem.

Studijas “Joy” vārdā visus interesentus viņa ielūdz arī uz Otrās adventes koncertu “Tici brīnumam”, kas norisināsies jau pavisam drīz – 4. decembrī pulksten 12 Valgas kultūras un interešu centrā. Ieeja bez maksas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.