Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Studija “Joy” veiksmīgi turpina mācību gadu

Publicitātes foto.

Janvāra nogalē studijas “Joy” komanda aizvadīja tradicionālo ziemas atskaites koncertu “Tici brīnumam”, kuru allaž ar nepacietību gaida Dvīņu pilsētu – Valgas un Valkas iedzīvotāji, pilsētu ciemiņi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pavisam jauna programma, dziesmas igauņu, latviešu, krievu, ukraiņu, angļu, itāļu, serbu, romu valodās, dažādi deju stili, brīnišķīga atmosfēra un publika, viesi no Igaunijas Eiropas romu apvienības-  kolektīvs “Shukar Roma”, komandas darbs – tas viss bija studijas “Joy” ziemas koncertā, kas tika aizvadīts pilnā Valgas kultūras un interešu centra teātra zālē, ar pilsētu pārvaldes un Igaunijas kultūrkapitāla Valgas ekspertu grupas atbalstu.

Jau 28 gadus studija “Joy” piedalās Igaunijas republikāniskajā, televīzijas konkursā “Koolitants”, kurā šogad studiju “Joy” pārstāvēja 8 deju kolektīvi. Konkurss sastāv no vairāku apriņķu etapiem, šobrīd bērni, pedagogi, vecāki ar nepacietību gaida apriņķu etapu rezultātus.

Viens no gaidītākajiem, iespaidīgākajiem konkursiem Baltijas valstīs viennozīmīgi ir “EuropeStage”, kas 18.un 19.martā norisinājās konferenču centrā “Atta Centre” Rīgā, kurā piedalījās 53 deju kolektīvi, 297 deju priekšnesumi, 1845 dalībnieki no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Vācijas un Somijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalība šajā konkursā bija lieliska iespēja iepazīstināt starptautisko žūriju no Latvijas, Vācijas un Anglijas ar studiju “Joy”.

“EuropeStage Rīga” piedalījās 6 studijas “Joy” deju grupas un cienīgi pārstāvēja Latviju – Igauniju, Valku-Valgu, iegūstot augstus un atzinīgus starptautiskās žūrijas vērtējumus:

1.vieta (Deja  “Tantsumehhanism”; 10-12 gadi; Horeogrāfs un pedagogs: Igor Lider
2.vieta (Deja “Säravad tähed” ; 13-15 gadi; Horeogrāfs un pedagogs: Alexander Makarov
2. vieta (Deja “Ärkamine”; MIX;Horeogrāfs un pedagogs : Nikolai Voitenko)
3.vieta (Deja “Elu otsides”; 13-15 gadi; Horeogrāfs un pedagogs : Vadim Šemeljov)
4. vieta (Deja  “Tuule hinged”; 13-15 gadi; Horeogrāfs un pedagogs: Alexander Makarov)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Studijas “Joy” mērķis dalībai konkursos ir jaunu draugu, paziņu, partneru un pieredzes iegūšana un viens no konkursa “EuropeStage” rezultātiem ir ielūgums uz Starptautisko horeogrāfijas festivālu/ konkursu Panevežys (Lietuvā).

Aktīvs darbs turpinās, un studijas “Joy” solistu gaida dalība vokālajā konkursā “”Valga Valla Tähtede lava” un deju grupu “Grace” dalība populārajā, republikāniskajā horeogrāfijas konkursā “Kuldne Karikas”!

Informāciju sagatavoja: Marina Jerjomina, studijas “Joy” direktore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.