Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Studentus aicina pieteikties apmaksātai praksei ASV

Studenti vai nesenie augstskolu absolventi, aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) Profesionālās prakses programmas stipendijai, kas sniedz iespēju iegūt starptautisku darba pieredzi, strādājot uzņēmumā vai institūtā ASV uz laiku no 8 mēnešiem līdz vienam gadam un saņemot pilna apmēra stipendiju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programmas dalībnieki dosies uz ASV, lai strādātu kopā ar vadošajiem ekspertiem kādā no Amerikas uzņēmumiem, pētniecības centriem vai nevalstiskajām organizācijām. Katram individuāli tiek piemeklēta prasmēm un pārstāvētajai nozarei atbilstoša prakses vieta un nodrošināts personalizēts atbalsts.

Programmas laikā dalībnieki saņem pilna apmēra stipendiju 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj visu nepieciešamo atbalstu:

  • aviobiļeti uz prakses vietu un atpakaļ;
  • veselības apdrošināšanu;
  • ASV vīzas nodevu;
  • dzīvesvietas un sadzīves izdevumus;
  • transporta izmaksas;
  • līdzekļus ikdienas tēriņiem.

Uz stipendiju var pretendēt bakalaura pilna laika pēdējā kursa studenti, maģistrantūras vai doktorantūras pilna laika studenti un nesenie absolventi, kas ir motivēti iegūt starptautisku darba pieredzi un vēlas paaugstināt savu konkurētspēju darba tirgū. Dalība BAFF programmās ir bez maksas, stipendiātus izvēloties konkursa kārtībā. Pēc programmas pabeigšanas dalībnieki atgriežas Latvijā, lai izmantotu iegūtās zināšanas un veicinātu Baltijas valstu reģiona attīstību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās BAFF Profesionālās Prakses programmas stipendijai norisinās līdz 31. martam, piesakoties fonda mājaslapā www.BalticAmericanFreedomFoundation.org

Informāciju sagatavoja: Ilze Bembere, BAFF stipendiju programmu pārstāve Latvijā

 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.