Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Strenču slimnīca uzņem pieredzes apmaiņas programmas dalībnieku no Dānijas

Publicitātes foto.

Pēc divu gadu pārtraukuma VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk-Slimnīca) uzņem starptautiskās pieredzes apmaiņas programmas “HOPE” dalībnieku, Centrāldānijas telemedicīnas un televeselības centra vecāko speciālistu Klausu Beku Jeppesenu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa: “Mūsu ilggadējā dalība pieredzes apmaiņas programmā HOPE, sniedz mums iespēju redzēt citu Eiropas valstu pieredzi visos iespējamos Slimnīcas vadības, pamatdarbības un atbalsta procesos, kas, savukārt, ļauj mums šo pieredzi ieviest ikdienas darbā.”

Vizītes laikā speciālists iepazinās ar Slimnīcas struktūru, darbību, nākotnes plāniem, kā arī ar tieši psihiatrijas jomai raksturīgajiem digitālajiem risinājumiem, kas nodrošina pacientu drošību, operatīvu procesu norisi un informācijas apriti, vienlaikus arī pakalpojumu kvalitāti. Speciālists klātienē apmeklēja Slimnīcas stacionāra nodaļas, rehabilitācijas centru un psihiatriskās rehabilitācijas dienas stacionāru un aptieku.

Dienas noslēgumā speciālists atzinīgi novērtēja plašo Slimnīcas pakalpojumu klāstu, rehabilitācijas iespējas un personāla darbu. Atzinīgi tika novērtēts arī Slimnīcas ieguldījums un aktīvā iesaiste digitalizācijas un telemedicīnas attīstībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad aprit jau ceturtais gads kopš Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca uzņem ārvalstu speciālistus HOPE (Eiropas slimnīcu un veselības aprūpes federācijas) pieredzes apmaiņas programmas ietvaros. Programmas galvenais mērķis ir dalīties pieredzē un veicināt zināšanu mijiedarbību un pārnesi starp medicīnas jomā strādājošiem speciālistiem no visas Eiropas. Pēdējos gadus liels uzsvars ir tieši uz pierādījumos balstītu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu.

Informāciju sagatavoja: Alīna Kitnere, VSIA “Strenču PNS” projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.