Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Strenču slimnīcā turpinās energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi

Publicitātes foto.

Pilnā sparā turpinās Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas stacionāra 1. nodaļas energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi. Ēkas fasāde pašlaik sāk iegūt jaunas aprises, pašlaik ir veikta siltināšanas materiāla iestrāde fasāde un būvnieks veic apmešanas darbus, lai drīzumā jau uzsāktu ēkas arhitektonisko detaļu atjaunošanu un iekļaušanu kopējā ēku ansamblī. Vienlaikus turpinās arī logu nomaiņa visā ēkā, tāpat darbi tiek uzsākti pie apkures sistēmas nomaiņas, tuvāko nedēļu laikā, savukārt tiks uzsākta cokola un pārnesuma siltināšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu vadītāja Alīna Kitnere norāda: “No mums neatkarīgu apstākļu dēļ, diemžēl, ir nācies pagarināt projekta izpildes termiņu par 4 mēnešiem, tas saistīts ar neparedzētiem darbiem būvdarbu līguma iekštelpu pārbūves darbu komponentē, kas tieši ietekmē visu līguma termiņu, arī energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumus. Taču kopumā skatoties darbi norit raiti- cilvēkresurss ir pietiekams un materiālu piegādes nekavējas. Prognozējams, ka darbu izpilde iekļausies termiņā.”

Atklāta iepirkuma konkursa rezultātā ir parakstīts būvdarbu līgums ar SIA “Sanart”. Būvdarbu līguma kopējā summa ir 768 472,48 EUR bez PVN. Autoruzraudzību līgumā noteiktajiem darbiem nodrošina SIA “Arhitektu studija-4” un , savukārt būvuzraudzību SIA “Marčuks”. Sīkāku informāciju par projektu iespējams uzzināt Slimnīcas tīmekļa vietnē sadaļā “Projekti”.

Projekta kopējais finansējums ir EUR 297 352,43 (t.sk. ERAF finansējums (85%) EUR 252 749,57, un valsts budžeta finansējums (15%) EUR 44 602,86). Projekta darbību īstenošanas laiks pēc līguma grozījumiem ir 11 mēneši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Savukārt 6. nodaļas energoefektivitātes paaugstināšanas  būvdarbi tiks uzsākti tikai gada nogalē,” informē slimnīcas projektu vadītāja. Kā iepriekš ziņots atklāta konkursa rezultātā iepirkumā uzvarēja SIA “Sanart” ar kopējo līguma summu 903 246 EUR, kurā iekļauta arī nodaļas iekštelpu pārbūve.

Projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” stacionāra 1. nodaļas ēkā” (projekta nr. 4.2.1.2/20/I/0005) un “Energoefektivitātes paaugstināšana VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” stacionāra 6. nodaļas ēkā” (projekta nr. 4.2.1.2/20/I/006) tiek īstenots sadarbībā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru.

ERAF atbalsts energoefektivitātes uzlabošanai valsts ēkās paredzēts plānošanas dokumenta – darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās” 4.2.1.2. pasākuma “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās” ietvaros.

Informāciju sagatavoja: strencupns.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.