Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Strenču slimnīca nostiprina pozīciju “Ilgtspējas indeksā 2022”

Jau otro gadu pēc kārtas VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) ierindota to Latvijas uzņēmumu un organizāciju pulkā, kas “Ilgtspējas indeksa” novērtējumā, ar savu sniegumu piecos korporatīvās atbildības līmeņos, ir sasniegusi Zelta kategoriju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa: “2021. gads bija izaicinošs un grūts visās jomās, taču esam gandarīti, ka mūsu attīstību, iniciatīvas un degsmi sasniegt mūsu mērķus neapslāpēja, vēl jo vairāk, ārējie apstākļi mūs spēcināja un lika domāt radoši. Tieši šī pieeja ir atslēga mūsu panākumiem, esam gandarīti un lepni par mūsu sasniegumu un ar tādu pašu atbildību turpinām attīstīties arī šajā gadā.”

Domājot par ilgtspējīgu darbību un attīstību nākotnē, Slimnīcas komanda turpinās darbu pie ilgtspējas attīstības visos korporatīvās atbildības līmeņos. “Ideju mums netrūkst un mēs esam gatavi tās pakāpeniski īstenot. Cerams, ka ar laiku pakāpsimies līdz platīna kategorijai,” norāda Slimnīcas projektu vadītāja Alīna Kitnere.

“Ilgtspējas indekss” ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni.

Informāciju sagatavoja: Alīna Kitnere, VSIA “Strenču PNS” projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.