Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā norisinājās seminārs sociālās aprūpes speciālistiem

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”

9.maijā VSIA “Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā” (turpmāk – Slimnīca) norisinājās seminārs “Darbs ar klientiem ar psihiskās veselības spektra traucējumiem”, kurā piedalījās sociālās aprūpes speciālisti, kuri ikdienā strādā grupu dzīvokļos, daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centros, sociālās aprūpes centros, kā arī nevalstisko organizāciju nodibinājumos, kas sniedz sociālās aprūpes pakalpojumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Semināra mērķis bija caur psihiatrijas perspektīvu, sniegt paplašinātas zināšanas sociālās aprūpes iestāžu komandām darbam ar klientiem ar psihiska spektra traucējumiem, vienlaikus sniedzot metodoloģiju preventīvai rīcībai klientu akūtas veselības stāvokļa izmaiņu gadījumos. Tāpat seminārā tika piešķirta vērība arī atbalsta speciālistu rūpēm par sevi, iegūstot praktiskus piemērus savas labsajūtas stiprināšanai.

Semināra laikā dalībnieki iepazinās ar vairākām tēmām. Slimnīcas galvenā ārste, psihiatre dr. Inga Bauska iepazīstināja ar “Slimību izpausmju un uzvedības biežākās īpatnības pacientiem ar noteiktām diagnožu grupām”; Kapelāns Andris Reiters uzrunāja klausītājus ar lekciju “10 pamatemocijas, to izpratne”; Turpinot plašo aspektu izklāstu, ārste – psihiatre dr. Ieva Everte prezentēja tēmu “Pirms agresijas pazīmes” un ārsts – narkologs dr. Edvīns Krastiņš iepazīstināja ar “Komunikācija ar agresīviem un iereibušiem cilvēkiem”. Fizioterapeita Vladimira Ļepjaka pavadībā dalībnieki apguva svarīgas un vienkāršas tehnikas savas emocionālās labsajūtas uzlabošanai, kas ir īpaši būtiski veselības un aprūpes speciālistiem, ikdienā intensīvi strādājot ar dažādiem cilvēkiem. Semināra noslēgumā – Slimnīcas galvenā māsa Inga Šarova vadīja praktisko daļu, pastāstot par Slimnīcas stacionāra pacientu aprūpi un veidojot jautājumu, atbilžu sesiju.

Par dalību seminārā dalībnieki saņēma Slimnīcas izdotu apliecinājumu par apgūtajām tēmām/lekcijām.

Alise Seile, Sabiedrisko attiecību speciāliste, VSIA “Strenču PNS”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.