Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Strādājot neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, svarīgi būt emocionālā un fiziskā līdzsvarā

Gatavība, rīcība, dzīvība – ar šādu vadmotīvu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) ievada jubilejas gadu, jo 1. februārī apritēja 15 gadi, kopš Latvijā izveidots un visā valstī darbojas vienots NMPD. Smilteniete Ilze Čepanone dienestā par ārsta palīgu strādā jau nepilnus divpadsmit gadus, dodoties uz dažādiem izsaukumiem kā dienā, tā naktī.
Viņa ir arī Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) NMPD Vidzemes reģiona arodorganizācijas vadītāja. Ilze nemitīgi meklē iespējas paplašināt redzesloku, iegūstot jaunas zināšanas arī par citām jomām, kas saistītas ne tikai ar medicīnu. Šobrīd viņa pievērsusies zefīra ziedu pagatavošanas apguvei. Viņa aktīvi dejo Smiltenes pagasta līnijdeju kolektīvā “Forever Live” un labprāt eksperimentē virtuvē, par ko vienmēr saņem uzslavas no saviem mazbērniem. Ilze izaudzinājusi piecus bērnus un ar patiesu sirdsprieku pilda vecmāmiņas pienākumus. Kuplajai ģimenei nupat piepulcējies vienpadsmitais mazbērns. Kā saka Ilze, tieši mazbērni dod enerģiju un iedvesmu būt aktīvai un apgūt jaunas lietas.
Cita starpā, nedaudz ar Ilzi laikraksta lasītāji varēja iepazīties pagājušajā gadā, kad viņa stāstīja par savu aizraušanos ar reinkarnacioloģiju, sniedzot konsultācijas kā dvēseles ceļojumu pavadone. Šajā reizē sarunā ar laikrakstu viņa atklāj, ko nozīmē būt neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķim, kā panākt to, lai šajā darbā nepiemeklētu izdegšanas sindroms.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.