Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sportists Pāvels Loskutovs sakāvies ar paziņu. Lieta nonākusi tiesā

Bijušais maratonists Pāvels Loskutovs otrdien stājās tiesas priekšā, apsūdzība par fizisku vardarbību, informē “Lõuna-Eesti Postimees” reportieris Tīts Loims.
Tartu apriņķa tiesas Valgas tiesu namā lieta pret P. Loskutovu tika skatīta tiesneses Annemarijas Gerasimovas vadībā.
Dienvidu apgabala prokuratūra apsūdz P. Loskutovu par to, ka pagājušā gada aprīlī Valgā viņš paziņam Viktoram iesita pa seju un pakausi. Saskaņā ar apsūdzību cietušā sieva lūgusi P. Loskutovu pārtraukt fizisko uzbrukumu, taču viņš neklausīja un turpināja sist.
Dienvidu apgabala prokuratūras apgabala prokurors Ainārs Koiks tiesas sēdes atklāšanas runā gan atzina, ka P. Loskutova lieta varētu beigties ar viņa attaisnošanu. Tomēr, būdams apsūdzētājs, A. Koiks mēģināja pārliecināt tiesu par pretējo. “Pierādījumi liecina, ka agresīvs bija Loskutovs, nevis upuris. Uzbrukums beidzās tikai tad, kad vīrieša sieva nokrita uz ceļiem un lūdza viņu pārtraukt vīra sišanu.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.