Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sporta speciālisti un sporta skolu audzēkņi dodas pieredzes apmaiņas vizītē uz Ventspili

Foto: Dace Pūce

25.un 26.augustā Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas, Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Valgas pašvaldības sporta klubu treneri un izglītojamie piedalās Igaunijas – Latvijas programmas projekta “Kopīgi treniņos un sacensībās Latvijā un Igaunijā”, Nr. EE-LV00009” (angļu valodā akronīms “Together in sports”) pasākumā “Pieredzes apmaiņas vizīte treneriem un sporta skolu/klubu izglītojamiem”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieredzes apmaiņas vizītes laikā tiks iepazīta pieredze sporta pasākumu organizēšanā Ventspilī un kopumā Latvijā, apmeklējot Ventspils Olimpisko centru, kā arī citus ar sporta un aktīvas dzīves veicināšanu saistītos objektus. 

Valkas novada pašvaldība kā vadošais projekta partneris kopīgi ar projekta partneriem Smiltenes novada un Valgas pašvaldībām laikā 2023.gada 1.augusta līdz 2024.gada 30 novembrim ieviesīs Igaunijas – Latvijas programmas projektu “Kopīgi treniņos un sacensībās Latvijā un Igaunijā”, Nr. EE-LV00009” (angļu valodā akronīms “Together in sports”).

Projekta kopējais budžets ir 87500 EUR, tai skaitā ERAF finansējums ir 70000 EUR vai 80%, projekta partneru līdzfinansējums 17500 EUR vai 20%. Valkas novada pašvaldības plānotais projekta budžets ir 36305 EUR, no kura ERAF finansējums ir 29044 EUR, Valkas novada pašvaldības  – 7261 EUR.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektā plānotās aktivitātes ir kopīgu vieglatlētikas un šaušanas sacensību, futbola, florbola un basketbola turnīru, sporta nometņu un pieredzes apmaiņas vizīšu noorganizēšana. 

Šī publikācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Informāciju sagatavoja: Gunta Smane, Attīstības un projektu daļas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.