Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sporta skolu pārstāvji viesojas Kurzemē

25. un 26. augustā Valkas novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas (BJSS), Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Valgas pašvaldības sporta klubu treneri un audzēkņi viesojās Kurzemē, kur piedalījās Igaunijas – Latvijas programmas projekta “Kopīgi treniņos un sacensībās Latvijā un Igaunijā” pasākumā “Pieredzes apmaiņas vizīte treneriem un sporta skolu/klubu izglītojamiem”, informēja Valkas novada BJSS pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ventspilī projekta dalībnieki apmeklēja zinātnes centru “Vizium”, Ventspils Olimpisko centru, apmeklēja Kandavu, Kuldīgu, Jūrkalni, Mežvidu labirintu, kur kopā veica dažādas aktivitātes un risināja erudīcijas uzdevumus.

Valkas novada pašvaldība kā vadošais projekta partneris kopīgi ar projekta partneriem Smiltenes novada un Valgas pašvaldībām laikā no 2023. gada 1. augusta līdz 2024. gada 30. novembrim ieviesīs Igaunijas – Latvijas programmas projektu “Kopīgi treniņos un sacensībās Latvijā un Igaunijā”, Nr. EE-LV00009” (angļu valodā akronīms “Together in sports”).

Projekta kopējais budžets ir 87 500 eiro, tai skaitā ERAF finansējums ir 70 000 eiro jeb 80%, projekta partneru līdzfinansējums – 17 500 eiro jeb 20%. Valkas novada pašvaldības plānotais projekta budžets ir 36 305 eiro, no kura ERAF finansējums ir 29 044 eiro, Valkas novada pašvaldības – 7261 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.