Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Šopavasar Lielo labdarības robežtirgu plāno rīkot tikai vienu dienu

Šopavasar 11. maijā dvīņu pilsētās Valkā un Valgā jau 20. reizi norisināsies tradicionālais Lielais labdarības robežtirgus. Līdz šim šis apmeklētāju iecienītais pasākums ar tirgošanos un kultūras pro­grammu notika divas dienas, bet šogad Valkas novada pašvaldība kopā ar Valgas lēmējvaru plāno robežtirgu organizēt tikai vienu dienu.
Lai gan jau zināms, ka robežtirgus notiks tikai vienu dienu (par to liecina publiski paziņotais tirgus norises datums), tomēr novada pašvaldība savos informatīvajos rīkos ievietojusi aicinājumu iedzīvotājiem līdz otrdienai, 27. februārim (ieskaitot), izteikt viedokli par robežtirgus norisi, elektroniski aizpildot anketu. Šo aptauju novada pašvaldībai rosinājusi noorganizēt domes opozīcijas deputāte Unda Ozoliņa.
Novada pašvaldības Attīstības lietu komitejas priekšsēdētājs Vilmārs Vesingi skaidro, ka, ņemot vērā tirgotāju un apmeklētāju atsauksmes, kā arī iepriekšējo gadu organizatorisko pieredzi, pasākuma organizatoriem radusies vēlme mainīt esošo un izveidot jaunu pasākuma formātu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.