Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sola rast risinājumu, lai ielas posms pie Smiltenes mākslas skolas kļūtu drošāks

Pirms pāris nedēļām saņēmām kādas lasītājas vēstuli par to, ka iedzīvotājus satrauc iela pie Smiltenes mākslas skolas, kas pēc novērojumiem ir gana bīstama skolas apmeklētājiem. Tāpēc skaidrojam, kas īsti nav kārtībā un vai pašvaldība ir iecerējusi kaut kādā veidā situāciju risināt.

“Mūs satrauc bīstama ārējā vide pie skolas. Smiltenes mākslas skolā mācās daudz bērnu. Pēc nodarbībām tie spurdz uz ielas, bet tur ir bīstami. Reizēm bērni pēkšņi nokļūst uz brauktuves, kura ir tuvu skolas ēkai. Teritorija skolas ēkas priekšā ir slīpa, un reizēm bērni paklūpot nokrīt uz brauktuves. Pie skolas nav ietves. Nav arī gājēju pārejas, nav ceļa zīmes ar maksimālā braukšanas ātruma ierobežojumu “30”, nav paaugstinājuma braukšanas ātruma samazināšanai. Mūs, “Ziemeļlatvijas” lasītājus, interesē, kā Smiltenes novada pašvaldība atrisinās bērnu drošības apdraudējumus uz ielas pie Smiltenes mākslas skolas,” raksta sabiedriskā palīdze Margita Krišjāne.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.