Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Šogad “Lielajā Talkā” pašvaldības sacentīsies par 1000 eiro vērtu balvu

Dodot startu pirmstalkas mēnesim, “Lielās Talkas” ieskandināšanas pasākumā, kas šo otrdien notika Rīgas pilī, talkas organizatori izsludināja draudzīgu sacensību “Lielās Talkas” koordinatoriem.  Tas koordinators, kuras pašvaldības teritorijā  tiks piereģistrēts visvairāk talkošanas vietu, saņems dāvanu katri ceļojumam 1000 eiro vērtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā pasākumā atzina Vita Jaunzeme, ideja radās pateicoties Valsts prezidenta Egila Levita ierosinājumam kaut kā īpaši pateikties visaktīvākajiem pašvaldību koordinatoriem. Ik gadu prezidents atzīmē, cik lielu darbu tieši koordinatori iegulda, lai “Lielā Talka” mūsu valstī notiktu nu jau 16 gadus pēc kārtas. Talkas koordinatori ir “Lielās Talkas” kustības balsts. Pateicoties viņu aktivitātei un ticībai zaļas un tīras Latvijas idejai, katru pavasari talcinieki var sanākt organizētās talkās, lai kopīgiem spēkiem virzītu mūs tuvāk mērķim – sakoptai un tīrai valstij. Tāpēc tieši viņi ir pelnījuši vislielāko atzinību.

Vita Jaunzeme, “Lielās Talkas” vadītāja: “Arī iepriekšējos gados esam centušies visādi atzīmēt mūsu koordinatoru darbu, piemēram, apbalvojot tos, kuri bijuši kopā ar talku kopš tās pirmsākumiem. Taču šogad vēlējāmies radīt pozitīvu un motivējošu sacensību starp novadiem, lai talku padarītu vēl  aizraujošāku. Tieši no talciniekiem būs atkarīgs, kurš novads uzvarēs šajās “sacensībās”. Jo vairāk talku vietu, no pieteiktajām vietām, tiks reģistrēts, jo lielāka iespēja, ka tieši tas novads izvirzīsies priekšgalā un tā koordinators saņems jauku balvu, lai dotos ceļojumā pēc labi padarīta un nesavtīgi ieguldīta darba.”

Jau tagad ikviens var pieteikt savas atkritumu savākšanas vai vides labiekārtošanas talkas vietas “Lielās Talkas” mājaslapā www.talkas.lv, sadaļā “Lielās Talkas’23 karte”. Tajā varat pieteikt trīs veidu talkas – atkritumu savākšanas talkas, labiekārtošanas talkas vai apvienotās talkas – labiekārtošanas un atkritumu savākšanas talkas. Interaktīvo karti atradīsiet šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pavasarīgu un možu sacensību garu vēlot visiem talciniekiem, uz tikšanos “Lielajā Talkā” visā Latvijā  22.aprīlī!

Informāciju sagatavoja: Jana Kralliša, “Lielās Talkas” sabiedrisko attiecību konsultante

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.