Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sociālo tīklu zvaigzne pīle Nadežda sevi uzskata par cilvēku

“Nadjenka, vai viss ir kārtībā?” iebraucot “Sirmīšu” mājas sētā, baltajai un cēlajai pīlei Nadeždai jautā mājas saimniece Alita Plūksna. Ieraugot savējos, putns, klabinot knābi, mēģina stāstīt, kā nosargāta māja un aizvadīta darba diena.

Alita strādā novada pašvaldības Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļā par labiekārtošanas darbu vadītāju – dārznieci. Stāstam par pīli Nadeždu ar interesi sekoju līdzi sociālajos tīklos. Pīle, kas sevi, visticamāk, visādā ziņā uzskata par cilvēku, ir kļuvusi par īstu “Instagram” zvaigzni, jo pašai ir izveidots savs konts “nadjenka 2022”.

Nadjenkas saimniece ir Alitas meita Keita. Valkā, apmeklējot maijā notikuši Robežtirgu, Keita Alitas dzīvesbiedram Gatim izlūdzās, lai viņš par septiņiem eiro viņai nopērk mazo pīlēnu. Atnesot mājās, Alita no pārsteiguma gandrīz nogāzusies gar zemi, bet, ieraugot mazo mājputnu, iemīlēja to no pirmā acu skatiena. Vispirms Nadjenkai tika vannā veikta spa procedūra. Alita ir liela rokdarbniece, tāpēc uzreiz tika notamborēta arī silta un mīksta rozā jaciņa. Nu jau mazais pīlēns pārvērties par cēlu, baltu putnu. Ja Nadjenka mēģina izdarīt kādu palaidnību, Gatis smejot rokā ņem nazi un pīli brīdina, ka drīz būs Mārtiņdienas cepetis. Taču visiem šajā ģimenē ir skaidrs, ka Nadjenka ir īpašs putns un nekad netiks celts galdā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.