Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sociālajos tīklos tiek izplatīta nepatiesa ziņa par Madonas iecirkņa policistiem, kuri it kā pazemojuši kādu personu

Valsts policija novērojusi, ka interneta resursos klejo nepatiesa ziņa par to, ka vakar, 25. oktobrī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirkņa policisti necienīgi izturējušies pret otrās grupas invalīdu un piemērojuši naudas sodu. Valsts policija vērš uzmanību – tās ir nepatiesas ziņas!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izplatītajā sociālo tīklu ierakstā minēts, ka vakar, 25.oktobrī, ap pulksten 14:00 Madonā pie autoostas policijas amatpersonas it kā pazemojušas kādu otrās grupas invalīdu un piemērojušas administratīvo sodu 50 eiro apmērā par to, ka vīrietis nokārtojis savas dabiskās vajadzības publiskā vietā.

Reaģējot uz sociālajos tīklos pausto par it kā Madonas policijas rīcību pie autoostas, informācija nekavējoties tika pārbaudīta. Valsts policija, skaidrojot apstākļus par šādu potenciālu gadījumu, konstatēja, ka tāds nemaz nav noticis un sociālo tīklu ierakstā ir pausta nepatiesa, Valsts policijai apmelojoša informācija.

Policijai nav bijis nedz izsaukums uz šo vietu, nedz kāds policijas norīkojums vakar ir atradies autoostā vai tās tuvumā, kas, protams, pārbaudāms ar policijas automašīnās uzstādītajām GPS iekārtām. Tāpat ir pārbaudīti videonovērošanas ieraksti autoostā, kuri apstiprina, ka šāda situācija nav notikusi, kā arī šāds administratīvais process policijā nemaz nav sākts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policija aicina iedzīvotājus kritiski izvērtēt dažādu indivīdu publicēto informāciju interneta resursos un nedalīties ar nepārbaudītām ziņām, lai sabiedrībā netiktu vairota dezinformācija!

Informāciju sagatavoja: Zane Vaskāne, VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.