Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sniegs finansiālu atbalstu novada sportistei startiem Eiropas un Pasaules čempionātā

Sporta kluba “Petanks Ērģeme” dalībniecei, Valkas novada iedzīvotājai Leldei Stūrei novada pašvaldība nolēmusi piešķirt finansiālu atbalstu startiem Eiropas un Pasaules čempionātos. Foto: No personīgā arhīva

Vakar Valkas novada pašvaldības deputāti, kas darbojas Izglītības, kultūras un sporta komitejā un Finanšu komitejā, izskatīja jautājumu par finansiālu atbalstu sporta kluba “Petanks Ērģeme” dalībnieces Leldes Stūres startiem Eiropas un Pasaules čempionātos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība saņēmusi biedrības “Latvijas petanka sporta federācija” iesniegumu ar lūgumu finansiāli atbalstīt sporta kluba “Petanks Ērģeme” spēlētājas Jekaterinu Soiku un Leldi Stūri, kas ir iekļautas Latvijas izlases sastāvā Pasaules čempionātā petankā vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs. Pasaules čempionāts notiks no 12. līdz 15. maijam Dānijā, Karlslundē. Sportistes piedalīsies izlases sastāvā arī Eiropas čempionātā vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, kas notiks no 13. līdz 17. jūlijam Nīderlandē, Hertogenbošā.

Novada pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis atgādina, ka pašvaldība ir izstrādājusi nolikumu par sportistu atbalstu. Pašvaldība var atbalstīt sava novada sportistu 30 procentu apmērā no visiem plānotajiem izdevumiem, nepārsniedzot 300 eiro slieksni. Deputāti komitejā lēma par atbalsta sniegšanu tikai L. Stūrei, jo otra sporta kluba dalībniece J. Soika nav novada iedzīvotāja. Līdz ar to L. Stūres dalībai Pasaules un Eiropas petanka čempionātos no novada sporta dzīvei paredzētā budžeta piešķirti kopumā 600 eiro. Novada pašvaldības Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja Ilze Grandava informē, ka pašlaik sporta jomas atbalstam pašvaldības rīcībā ir 1500 eiro. No tiem tad arī finansējumu saņems sporta klubs “Petanks Ērģeme”.

Vēl gan šis jautājums tiks skatīts novada pašvaldības domes marta sēdē, kur par to balsos visi deputāti. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.