Smilteniešiem zaudējums Rīgā

Zaudējumu “Optibet Nākotnes līgas” 15. kārtas spēlē sestdien, 12. augustā, piedzīvoja “Smiltenes/BJSS” futbolisti, kas Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā ar 0:3 (0:2) piekāpās “Skanstes SK”.

Rīdzinieki pirmos vārtus guva jau spēles 15. minūtē un vēl pirms puslaika beigām dubultoja pārsvaru.

Smiltenes piecas spēlētāju maiņas otrā puslaika vidū nespēja mainīt spēles gaitu, un divas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām “Skanstes SK” guva savus trešos vārtus.

Jāatzīmē, ka “Skanstes Sporta klubs”, savā laukumā spēlējot, ir “ciets rieksts” un ir uzvarējuši visas astoņas šīs sezonas mājas spēles.

Komandu pirmā apļa savstarpējā duelī 14. aprīlī rīdzinieki svinēja uzvaru Smiltenē ar 2:1.

Pēc 15 kārtām Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā “Smiltene/BJSS” ar 16 punktiem 14 komandu konkurencē ieņem 10. vietu.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs svētdien, 20. augustā, kad savā laukumā uzņems “AFA Olaines” futbolistus, kas tabulā atrodas 12. vietā. Pirmā apļa spēlē Olainē smiltenieši piedzīvoja sagrāvi ar 0:4.

Svētdien spēle Tepera stadionā sākies pulksten 19.