Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smilteniešiem sagrāve Saldū

Zaudējumu “Optibet Nākotnes līgas” 10.kārtas spēlē piedzīvoja FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 0:4 (0:1) zaudēja “Leevon Saldus” vienībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja pirmajā puslaikā smilteniešiem savus vārtus izdevās nosargāt neskartus līdz 45.minūtei, kad laukuma saimnieki guva pirmos vārtus, tad otrajā spēles daļā Toma Sulaiņa sargātajos vārtos bumba nonāca vēl trīs reizes, no kuriem vienus vārtus laukuma saimnieki guva otrā puslaika 11.minūtē, bet vēl divus sabēra viesu vārtos pašā spēles izskaņā, pēdējās sešās minūtēs. Jāatzīmē, ka “Smiltene/BJSS” otrajā puslaikā vairāk kontrolēja bumbu un spēles gaitu, cenšoties glābt rezultātu, tomēr iekrita straujos laukuma saimnieku pretuzbrukumos.

Smiltenes futbolistiem šī bija otrā sagrāve ar 0:4 pēc kārtas, jo devītajā kārtā Raimonda Dūmiņa komanda ar 0:4 savā laukumā piekāpās “Grobiņas SC/LFS”. Pēdējās trijās Latvijas čempionāta spēlēs smiltenieši vārtus nav guvuši, kamēr zaudējuši deviņus, pēdējo uzvaru izcīnīja 23.aprīlī.

Pēc 10 aizvadītām spēlēm “Smiltene/BJSS” ar astoņiem punktiem “Optibet Nākotnes līgas” turnīra tabulā atrodas 10.vietā 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 16.jūlijā, kad savā laukumā tiksies ar FK “Dinamo Rīga”, kas ar 14 punktiem tabulā ieņem septīto vietu. Spēles sākums pulksten 18:00.