Smiltenieši sezonu noslēdz ar uzvaru

Reģionālās basketbola līgas sezonu ar uzvaru noslēguši BK “Smiltene/BJSS” spēlētāji, kas pēdējā spēlē ar 80:68 (26:22, 27:15, 9:25, 18:6) pārspēja BK “Cēsis”/Cēsu sporta skolas komandu.

Lai arī spēles sākumā vadībā izvirzījās cēsnieki, tomēr jau pēc nepilnām četrām spēles minūtēm smiltenieši iniciatīvu pārņēma un pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar +4 punktiem. Otrajā vienubrīd laukuma saimnieki rezultātu izlīdzināja, tomēr pirmais puslaiks noslēdzās ar +16 viesiem.

Trešajā ceturtdaļā Cēsu basketbolisti noķēra viesus, izvirzījās vadībā un pirms pēdējām 10 minūtēm tablo rādīja 62:62. Pēdējās ceturtdaļas sākumā cēsnieki pārņēma vadību, un tā tas palika līdz pat brīdim, kad smiltenieši sešarpus minūtes pirms spēles beigām panāca 68:68, spēles turpinājumā Smiltenes vienība guva 12 punktus pēc kārtas, laukuma saimniekiem nedodot iespēju gūt kaut vienu.

Smiltenes komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Ilvars Joksts, 15 punktus guva un 10 atlēkušās bumbas izcīnīja Artis Ozols, 14 punkti Mārim Milleram, 11 punktus guva Matīss Mežulis.

Reģionālās basketbola līgas sezonu BK “Smiltene/BJSS” noslēdza Centra zonas turnīra tabulas 7. vietā astoņu komandu konkurencē. 14 spēļu sezonā smiltenieši uzvarēja četrreiz un piedzīvoja 10 zaudējumus.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs, gūstot vidēji 14,82 punktus spēlē, bija Tomass Rozenbergs, vidēji 14 punktus guva Kaspars Paegle, Artis Ozols ar 13,73 punktiem spēlē bija trešais rezultatīvākais.

Visvairāk spēļu aizvadīja Andris Jaunzems, piedaloties 13 spēlēs, visvairāk atlēkušās bumbas izcīnīja Tomass Rozenbergs, kas spēlē vidēja tika pie 7,64 atlēkušajām bumbām.