Smiltenieši piekāpjas tukumniekiem

Zaudējumu “Optibet Nākotnes līgas” spēlē sestdien, 30. jūlijā, piedzīvoja FK “Smiltene/BJSS”, kas savā laukumā ar 1:3 (1:0) piekāpās FK “Tukums 2000/TSS-2” komandai.

Šī abām komandām bija principiāla spēle, abas komandas atrodas turnīra tabulas apakšgalā un, tiekot pie trim punktiem, varēja pakāpties par kādu pozīciju.

Spēles pirmajā puslaikā abas komandas aizvadīja bezkompromisu cīņu, un pirmajiem vārtus gūt izdevās Edgaram Jansonam, kurš ar precīzu sitienu spēles 37. minūtē panāca 1:0.

Otrā puslaika pašā sākumā tukumnieki rezultātu izlīdzināja, taču jau 52. spēles minūtē palika mazākumā, kad viens no spēlētājiem saņēma otro dzelteno kartīti, tāpēc bija spiests laukumu pamest.

Diemžēl Smiltenes futbolistiem neizdevās skaitlisko pārsvaru vērst sev par labu, gluži pretēji, viesi, palikuši mazākumā, mobilizējās un 69. minūtē izvirzījās vadībā ar 2:1.

Punktu spēlei viesi pielika 83. minūtē, raidot bumbu smilteniešu vārtos trešo reizi – 3:1.

Smilteniešiem šis bija otrais zaudējums pēc kārtas un pirmais savā laukumā kopš uzvaras 16. jūlijā pār “Dinamo Rīga”.

Latvijas čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā ar 13 spēlēs izcīnītiem 11 punktiem FK “Smiltene/BJSS” 14 komandu konkurencē ieņem 11. vietu.

Nākamo spēli Smiltenes futbolisti aizvadīs 6. augustā, kad viesos tiksies ar “Skanstes SK” futbolistiem, ar kuriem savā laukumā 9. aprīlī cīnījās neizšķirti 2:2.