Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes vidusskolas skolēni: “Brīvību Ukrainai un mieru visai pasaulei!”

Foto: Ilze Vergina, Jānis Ūdris

Latvija un tās iedzīvotāji var būt pateicīgi par to, ka tā šodien atrodas brīvās pasaules pusē. Tāpēc šodien varam ar staltu stāju un atvērtu sirdi sadoties rokās, lai atbalstītu ukraiņu tautu. Mēs zinām, ka ar gara spēku var uzvarēt karaspēku, un ticam, ka arī mūsu ukraiņu draugi to spēs!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2.martā, paužot atbalstu Ukrainai, pie Smiltenes vidusskolas ēkām Dārza un Dakteru ielā, blakus Latvijas karogam mastā tika uzvilkts Ukrainas valsts karogs. Tos ar skolotājas Līgas Kaupes atbalstu šuva skolas vecāko klašu skolēni.

Pēdējās nedēļas laikā skolotājiem bijis daudz sarunu ar visu klašu skolēniem par situāciju pasaulē, viņi ir informēti par to, kā rīkoties krīzes situācijās. Skolēniem tika arī dota iespēja paust savas izjūtas un domas vizuālās mākslas darbos.

Dakteru ielā 27 āra teritorijas labiekārtošanas darbu dēļ otra karoga masta vēl nav, bet tur ēkas lielajos logos izlikti skolēnu zīmējumi  – viņu vēstījums mieram, drošībai un brīvībai. Tos var aplūkot ikviens. Skolēnu darbi izvietoti arī pārējās skolas ēkās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.