Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes vidusskolas audzēkņi lepojas ar savu skolu, pilsētu, valsti

Īsi pirms Latvijas Republikas otrās dzimšanas dienas, 4. maija, no Smiltenes uz savām mājām devās “Erasmus+” projekta “Valoda vieno vai šķir” dalībnieki – 25 skolēni un 10 skolotāji – no Portugāles, Dānijas, Itālijas, Beļģijas, Spānijas, aizvedot līdzi iespaidus par mūsu zemi, arī sajūsmu, pārsteigumu un patiesu pateicību par piedzīvoto viņiem līdz šim nepazīstamajā zemē pie Eiropas Savienības ārējās robežas.

Šī bija kārtējā tikšanās projektā, kuras laikā gandrīz nedēļu draugus no ārzemēm uzņēma Smiltenes vidusskola. Savukārt jau šo svētdien pieci Smiltenes vidusskolēni un divas skolotājas dosies uz Portugāli, kur notiks projekta noslēdzošā vizīte.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.