Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes vidusskolā noslēdzies projekts “Esi pamanāms”

Foto: No “Facebook”

Gada nogalē noslēdzās Smiltenes vidusskolā realizētais Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras līdzfinansētais projekts Nr. VP2021/1-35 “Esi pamanāms”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts pierādīja, cik svarīgi ir jauniešiem komunicēt par pašizjūtu, attīstīt sadarbības prasmes, veidot izpratni par sociāli emocionālo līdzsvaru, kas ir īpaši aktuāli, domājot par Covid-19 izplatītajām negatīvajām sekām.

Projekta laikā tika izstrādāts digitālais monitoringa rīks, kas ļauj fiksēt situācijas, monitorēt skolēnus un klases, lai gan projekta laikā, gan pēc tā varētu ātri reaģēt uz situācijām individuāli vai grupā.

Ļoti vērtīgas izvērtās septembra sākumā organizētās grupu nodarbības 9. un 10.klases skolēniem, kā arī individuālās konsultācijas jauniešiem jauniešu mentora – psihologa vadībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu atziņas, kas radušās, piedaloties projekta aktivitātēs:

Devīto klašu skolēnu viedoklis: “Projekts palīdzēja atgriezties skolā pēc vasaras brīvlaika. Mums patika kopīgās aktivitātes, draudzīgās sarunas. Bija jauki sastapt visus klasesbiedrus ārpus stundām.”

10.klases pārstāvji: “Projekta galvenais ieguvums ir komunikācijas prasmes. Covid – 19 ir atstājis ietekmi praktiski uz ikvienu, tas smagi skāra skolēnus, jo bija jāspēj mācīties neierastā, pat mākslīgā vidē. Dažiem tas bija ļoti grūti. Mēs novērtējam iespēju neformālā un draudzīgā vidē runāt par mums aktuāliem jautājumiem. Ļoti noderīga bija Ievas un Henrika lekcija par to, kā uztveram un filtrējam informāciju mums apkārt un kā šo procesu varam ietekmēt.”

Informāciju sagatavoja: Aiga Sorokina, projekta koordinatore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.