Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes vidusskolā noslēdzies Erasmus+ maza mēroga partnerības projekts par ilgtspējīju attīstību

Novembris ir laiks, kad trīs Eiropas skolas: Smiltenes vidusskola, Rey Carlos III vidusskola Spānijā un Agrupamento de Escolas de Alfândega da Fé Portugālē, pāršķir jaunu lapu kopīgajā Erasmus sadarbībā, kas rada divējādas sajūtas – gan prieku, gan nostalģiju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ir noslēgušās Erasmus+ projekta “Skolu adaptēšanās. Dalīšanās ar labo praksi ilgtspējīgai attīstībai” aktivitātes, sniedzot plašas, praksē pielietojamas zināšanas, radošas idejas un motivāciju saistībā ar videi draudzīgas kultūras veidošanos gan skolā, gan ārpus tās.

Šajā laikā gūtā pieredze nenoliedzami veicinās turpmākos centienus šajā jomā. Projekts ir atstājis paliekošu iespaidu un atmiņas par aktīvu sadarbību un līdzdalību, projekta partneriem kopīgi radot ikdienas darbā izmantojamus produktus – E-grāmatu ar 12 stundu plāniem, kas saistīti ar zaļās domāšanas veicināšanu mācību procesā, un digitālu spēli, kas iesaistošā un izglītojošā veidā rosina paplašināt zināšanas par Eiropas Zaļā kursa prioritātēm. Projekta materiāli pieejami Smiltenes vidusskolas mājaslapā.

Projekts neapšaubāmi ir palīdzējis radīt pozitīvu modeli nākotnes aktivitātēm, veicinot ilgtspējīgu un videi draudzīgu praksi.

Sagatavoja: projekta koordinatore Aiga Sorokina

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.