Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes Vecais parks saņem galveno balvu skates “Gada labākā būve Latvijā 2020” nominācijā “Ainava”

Foto: Sarmīte Livdāne

Skatē “Gada labākā būve Latvijā 2020” atzinīgi novērtēta Smiltenes Vecā parka un Vidusezera hidrotehniskās būves rekonstrukcija un ezera tīrīšana, piešķirot pirmo vietu nominācijā “Ainava”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Žūrijas vadītājs Normunds Grinbergs, Latvijas Būvnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs, sveica pērn pabeigto labāko objektu komandas astoņās nominācijās: dzīvojamā jaunbūve, publiskā jaunbūve, ražošanas ēkas, pārbūve, restaurācija, inženierbūve, ainava, koka būve, BIM objekts.

Šī gada konkursam tika pieteikti pēdējās kārtas  būvdarbi, ko veica SIA “8 CBR”, būvuzraugs SIA “RS Būvnieks”, būvprojekta autori SIA “BELSS” un SIA “Geo Censultants”. Apakšuzņēmēji: SIA “ASE”; SIA “Woltec”; SIA “Metāldekors”; SIA “Probild”; SIA “Baltijas jūras ģeoloģijas centrs”.

Atbilstoši konkursa nolikumam, konkursā tika pieteiktas pēdējās realizētās būvniecības kārtas no Vecā parka pārbūves projekta. Taču parka pārbūvē jāpiemin arī būvnieki, kas veikuši parka rekonstrukciju iepriekšējos gados: SIA “Ceļinieks 2010”, Būvuzraugs  SIA “Ceļu komforts” .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbi notikuši vairāku gadu garumā. Šobrīd Vecais parks ir kļuvis par ģimenei draudzīgu vietu, to iecienījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētas viesi, ne tikai lēnām pastaigām un dabas baudīšanai jebkurā gadalaikā, bet arī aktīvai atpūtai, nūjošanai, velobraukšanai un skrituļošanai. Vecais parks tiek novērtēts kā viena no lielākajām Smiltenes pērlēm, kas 2020.gadā ieguva lielu atpazīstamību Latvijā. Vecā parka rekonstrukcija ir pēdējos gados nozīmīgākais pašvaldības īstenotais projekts un dāvana novada iedzīvotajiem.   Paldies visiem projekta īstenošanā iesaistītiem par ieguldīto darbu! Par iegūtajiem panākumiem, turpmāk, smilteniešiem un viesiem, vēstīs arī atzinības plāksnīte, kuru jau drīzumā varēs apskatīt Vecajā parkā.

Informāciju sagatavoja: Aija Kramiņa, Smiltenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.