Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes triatlonā smiltenieši uzrāda augstus sasniegumus

Uz goda pjedestāla Smiltenes triatlonā Tautas stafetes disciplīnā, ierindojoties 1. un 2. vietā, kāpa smilteniešu komandas. Foto: Santa Sinka

Svētdien, 9. jūlijā, atpūtas un sporta kompleksā “Teperis” aizvadīts Smiltenes triatlons.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad sacensībās piedalījās vairāk nekā 240 dalībnieku, cīnoties par godalgām Latvijas čempionāta vidējā distancē, Latvijas kausa sprinta distancē, Tautas un bērnu triatlonā, kā arī stafetēs.

Sacensību dalībnieki atzina, ka Smiltenē jūtas mājīgi, kā šai pusē gaidīti ciemiņi, jo liela daļa no viņiem uz sacensībām ierodas gadu no gada. Daudzi triatlonu iecienījuši tieši tādēļ, ka šeit var pārbaudīt sportisko izturību un disciplīnās sacensties ar augsta ranga cienījamiem konkurentiem.

Aizvadītajā svētdienā Smiltenē pie Tepera ezera jau sesto gadu norisinājās Smiltenes triatlona sacensības. Foto: Santa Sinka

Ļoti labus  rezultātus Smiltenes triatlonā izcīnīja Iveta Kazaine, kura Tautas triatlona disciplīnā kopvērtējumā ierindojās 1. vietā. Savukārt Latvijas kausa sprinta distancē vecuma grupā 60+ Vilis Mednis ierindojās godpilnajā otrajā vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lieliskus rezultātus smiltenieši uzrādīja arī Tautas stafetēs. Tur 11 komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja komanda, kuras sastāvā bija Žanete Leimane, Artūrs Zālītis un Gatis Beinards. Arī otrā vieta mūsējiem – Elitas Zālītes, Didža Zālīša un Mārtiņa Niklasa komandai.

Smiltenes triatlona rīkotāju komandas koordinators smiltenietis Vairis Krauklis stāsta, ka sacensību organizatori ar katru gadu cenšas sacensības padarīt arvien labākas, mācoties no iepriekšējo gadu pieredzes, ņemot vērā to, kas izdevās vai kas ne. “Tas, ka sacensībās katru gadu piedalās tik kupls dalībnieku skaits, ir rādītājs tam, ka triatlona disciplīnas ir tautā iemīļotas. Tā jau ir kļuvusi par tādu tradīciju – Smiltenē organizēt šāda līmeņa sporta pasākumu. Organizācijas ziņā esam jau Igaunijas līmenī, bet nebūs skaļi teikt, ka gana tuvu arī Eiropas līmenim,” uzsver V. Kraulis un klāsta, ka noorganizēt sacensības nozīmējis gatavošanās darbus teju mēneša garumā. “Sākot ar stadiona iekārtošanu līdz operatīvo dienestu, kārtībsargu piesaistīšanai pasākuma dienā. Esam vairāki smiltenieši, kas sadarbībā ar Valmieras sporta klubu “Burkānciems&CO” liekam galvas kopā, lai noorganizētu šādu pasākumu. Šajā gadā jāpateicas arī daudzajiem brīvprātīgajiem, kas nāca palīgā, lai palīdzētu ar dalībnieku ēdināšanu un organizatoriskiem darbiem,” viņš min un saka paldies visiem iesaistītajiem, kā arī min daudzus atbalstītājus, bez kuriem pasākums nebūtu iedomājams. Starp tiem Smiltenes novada pašvaldība, SIA “PATA”, SIA “Latvijas mežs”, SIA “Privātbūve”, AS “Smiltenes piens”, SIA “AL Mežs”, SIA “Grotes AB”, SIA “PB Koksne”, veikals “Eži”, AS “STORA ENSO”, SIA “8 CBR”, SIA “LV Timber”, veikalu tīkls “Top”, SIA “Raunas ceplis”, “Latvian Routes”, “Brooks”, “Aerify Recovery Technology”, SIS sporta uzturs, Takusports, “LATSWIMSHOP”, alus darītava “Viedi”, SIA “RAIRU”, Medņu ģimenes uzņēmums, “Annes Laivas”, SIA “Mežvalde AD”.

Sacensību dalībniekus uzmundrināja ne vien simti aktīvu līdzjutēju, bet arī karsējmeitenes (deju studija “Kristāls”). Foto: Santa Sinka

Latvijas čempionāta vidējā distancē uzvaru izcīnīja Baiba Medne, veicot 1,9 kilometrus peldus, 90 kilometrus ar divriteni un 21,1 kilometru skriešus. Vīriešu konkurencē 1. vietu ieguva Rolands Putniņš. Trases rekords šajā gadā netika labots. Ar visiem pārējiem rezultātiem var iepazīties mājaslapā smiltenestriatlons.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.