Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes tehnikumam jauns direktors – Rolands Aģis

Foto: Baiba Vahere

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) komisija atklātajā konkursā uz Smiltenes tehnikuma direktora amata vietu par atbilstošāko atzinusi mācību iestādes līdzšinējo būvniecības un mašīnzinību programmu nodaļas vadītāju Rolandu Aģi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šodien skolā viesojās IZM Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktore Rūta Gintaute – Marihina un personālvadības nodaļas vadītāja Inga Rozenberga, lai tehnikuma kolektīva pārstāvjus oficiāli iepazīstinātu ar konkursa rezultātiem. IZM pārstāves Smiltenes tehnikumam un tā jaunajam direktoram novēlēja turēt augstu pacelto latiņu un pārmaiņas uztvert kā iespēju sasniegt jaunas virsotnes. “Kā teicis mūsu dižgars Rainis: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies,”” klātesošos uzrunāja Inga Rozenberga.

“Rolands Aģis konkursā sevi pieteica ar ļoti labu stratēģisko redzējumu. Tāpēc esam pārliecinātas, ka pārmaiņas ir uz labu.

Jebkurā iestādē svarīgākie ir cilvēki, tātad – ikviens no jums. Tikai, strādājot komandā, varam sasniegt augstus rezultātus. Smiltenes tehnikums ir viens no labākajiem tehnikumiem Latvijā. Ar stipru komandu, darba tirgū vajadzīgām mācību programmām un lielu saimniecību. Lai jums arī turpmāk izdodas veiksmīgi turpināt visu iesākto!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Skatoties globāli, šis visai pasaulei ir ļoti trauksmains brīdis. Tas, ko gribu mums visiem novēlēt, – turpināsim sasniegt savu izvirzīto mērķi! Man nav ne mazāko šaubu par to, ka mums tas izdosies, jo arī iepriekš izšķirīgos brīžos vienmēr esam spējuši mobilizēties un izdarīt to, kas darāms,” atzina Smiltenes tehnikuma jaunais direktors Rolands Aģis. “Ne reizi vien esam pierādījuši, ka kopā mēs esam spēks. Par to patiesi liels prieks un lepnums.

Pats dārgākais, kas mums pieder, ir laiks. Laiks, ko veltām sev, savai ģimenei un viens otram. Jo atvērtāki, laipnāki, pozitīvāk noskaņoti viens pret otru būsim, jo raitāk veiksies darbi un paliks vairāk laika, ko veltīt ģimenei un saviem mīļajiem. Uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.