Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes tehnikumā viesojas satiksmes ministrs Tālis Linkaits

Publicitātes foto.

Šodien reģionālās vizītes ietvaros Smiltenes tehnikumā viesojās un ar skolas vadību, pedagogiem un audzēkņiem tikās satiksmes ministrs Tālis Linkaits. Ministrs pasniedza atzinības rakstus ilggadējam pedagogam Ivaram Siliņam un tehnikuma direktoram Andrim Miezītim par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas ceļu būves speciālistu sagatavošanā, iepazīstināja ar satiksmes nozares attīstības perspektīvu tuvākā un tālākā nākotnē, kā arī ar karjeras iespējām transporta nozarē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunieši, kas savu nākotni domā saistīt ar ceļu remontēšanu un būvniecību, iepazinušies ar valsts galveno autoceļu sakārtošanas ilgtermiņa stratēģiju, guva apstiprinājumu tam, ka viņi izvēlējušies perspektīvu nozari ar labām peļņas un izaugsmes iespējām. To apstiprināja arī satiksmes ministrs Tālis Linkaits:

“Latvijā ir tik daudz nesalabotu ceļu, ka ceļiniekiem šeit darbs garantēts vēl ilgi. Ceļu uzturēšanas jautājums būs aktuāls vienmēr. Transporta nozarē papildu darba vietas nodrošinās arī šā brīža vērienīgais projekts – dzelzceļa līnija “Rail Baltica”.”

Jauniešiem un skolotājiem bija iespēja arī satiksmes ministram uzdot jautājumus, uzzināt, kad tiks savesti kārtībā problemātiskākie ceļi, noskaidrot, kā valstī tiek risināta ceļu būvē strādājošajiem ļoti sāpīgā problēma – atjaunoto ceļu bojāšana, neievērojot noteikumus par lielgabarīta un smagsvara pārvadājumus, kā arī apspriest citas transporta nozarē aktuālas problēmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.