Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes tehnikumā izveidoti jauni tūrisma piedāvājumi un produkti

Foto: Baiba Vahere

Smiltenes tehnikuma 3. viesmīlības pakalpojumu kursa audzēkņi, apgūstot moduli “Tūrisma un viesmīlības pakalpojumu un papildpakalpojumu pārdošana”, izveidojuši vairākus interesantus tūrisma piedāvājumus, kā arī radījuši jaunus produktus ar logo “Smiltenes tehnikumam 100”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieva Megija Gadišķe, Justīne Poļšakova, Kitija Berga un Beāte Kuģe izveidojušas interaktīvo spēli Kohoot, kurā interesenti, atbildot uz jautājumiem, varēs atsvaidzināt zināšanas par tehnikuma vēsturi, uzzināt daudz jauna un saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Ilvas Baškeres un Katrīnas Aļesjukas dāvana skolai tās simtgadē – interaktīvās puzles, kuras saliekot, varēs aplūkot dažādas Kalnamuižas un tehnikuma fotogrāfijas.

Ja viss notiks, kā iecerēts, tad abus tūrisma piedāvājumus pirmie izmēģinās skolas simtgades salidojuma viesi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ļoti romantisks un skaists ir arī Lauras Belousovas, Ingas Zonbergas, Renātes Kizānes un Evelīnas Linnas Frolovas radītais produkts – skaistumkopšanas komplekts “Pavasara simfonija”. Gan šis, gan arī Katrīnas Krevicas, Sindijas Baueres, Madaras Avotas sarūpētais ziepju komplekts “Četri gadalaiki” tapis, lielākoties izmantojot videi draudzīgus izejmateriālus.

Tehnikuma simtgades salidojuma ciemiņiem tiks piedāvāts izspēlēt arī  foto orientēšanās spēli “Smiltenes tehnikumam100”. Šā piedāvājuma autores – Annija Krievāne, Līna Lapiņa, Marta Sabīne Grēviņa, Nadīna Kučere.

Paldies jauniešiem par ieguldīto darbu! Laika gaitā minētie tūrisma piedāvājumi būs pieejami ikvienam, kurš vēlēsies radoši pavadīt brīvo laiku Kalnamuižā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.