Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes tehnikumā aizvadīta “Informācijas diena”

Foto: Baiba Vahere, Eduards Sarma

20.aprīlī Smiltenes tehnikumā viesojās skolas nākamie audzēkņi. Lai iepazītos ar tehnikumu un tā piedāvātajām mācību programmām, skolotājiem, mācību vidi, rastu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un parunātos ar skolas audzēkņiem, kuri jau apgūst viņu sapņu profesiju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopā ar jauniešiem uz tehnikumu bija atbraukuši arī viņu tuvākie cilvēki, no kuriem daudzi atgriezās savās jaunības takās… Mammas, tēti un arī vecvecāki ar lielu mīļumu atcerējās savu mācību laiku Smiltenes tehnikumā un no sirds priecājās par skolas izaugsmi.

Šī nākamajiem audzēkņiem bija ekskluzīva iespēja iepazīties ar visām tehnikuma mācību programmu nodaļām. Uzzināt par praksi dažādos Latvijas un ārzemju uzņēmumos, kā arī absolventu darba iespējām.

Jaunieši iepazinās ar tehnikuma talismanu Smiltiņu un varēja pārbaudīt prasmes un zināšanas dažādās stafetēs un mazos konkursiņos, vienlaikus gūstot priekšstatu, kā notiek mācības profesionālās izglītības mācību iestādē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmeklētājiem tika atvērtas ne vien visas tehnikuma mācību programmu nodaļas, bet arī restorāns, skolas viesmīlības speciālistu mācību numuriņš un veļas kopšanas telpa, veterinārā mazo dzīvnieku klīnika, dienesta viesnīca, būvniecības manēža un ceļu būves mašīnu simulatoru klase.

“Man ir neizsakāms prieks jūs redzēt tik kuplā skaitā Smiltenes tehnikumā,” nākamos audzēkņus no Rīgas, Jelgavas, Ogres, Iecavas, Valmieras, Ķeipenes, Smiltenes, Bilskas, Baldones, Cēsīm, Rūjienas, Ādažiem, Variņiem, Grundzāles, Valkas, Apes, Straupes, Skrundas, Gulbenes, Alūksnes, Kuldīgas, Cesvaines, Madonas, Suntažiem, Dobeles, Kocēniem, Rugājiem, LĪgatnes, Raganas un citām Latvijas vietām uzrunāja tehnikuma direktors Rolands Aģis. “Man bieži jautā, kas ir Smiltenes tehnikums? – Tā ir vieta, kur simtgadīgas tradīcijas un viedums mijiedarbojas ar mūsdienu tehnoloģijām, kur mūsdienīgais iet roku rokā ar senču tradīcijām. Smiltenes tehnikums var kļūt par jūsu izaugsmes skolu. Smiltenes tehnikums ir kā zvaigžņotas debesis, kur vienīgais, kas jums, jaunieši, jāizdara, – jāaisniedzas pēc savas zvaigznes, jānotic tam sapnim, kuru mūsu fantastiskie kolēģi jums noteikti palīdzēs  īstenot.”

Skolas jaunieši ciemiņiem dāvināja svētku koncertu, kurā uzstājās jauniešu deju kolektīvs “Amatnieki” (vadītāja Anda Kalniņa), amatierteātra “Dramis” (režisore Anita Bērziņa) dalībnieki, vokāli instrumentālā grupa (vadītājs Guntars Mednis) un deju studija “Kristāls” (vadītāja Kristiāna Vincjuna).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes tehnikumā jauno audzēkņu uzņemšana norisināsies no 26. jūnija līdz 7.jūlijam. Iesniegt dokumentus varēs arī elektroniski.

Foto: Baiba Vahere, Eduards Sarma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.