Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes pirmā komanda zaudē, otrā uzvar

Ar atšķirīgām sekmēm spēles Latvijas futbola čempionātā aizvadījušas “Smiltenes/BJSS” komandas – pirmā komanda “Optibet Nākotnes līgas” spēlē sestdien, 9.oktobrī, ar 2:4 (1:2) piekāpās “Albatroz SC” / FS “Jelgava” vienībai, kamēr “Smiltene/BJSS-2” trešās līgas ziemeļu zonas spēlē svētdien, 10.oktobrī, ar 6:4 (4:2) pārspēja FK “Alberts” komandu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā komanda savas spēles 24.minūtē nonāca iedzinējos ar 0:1, tomēr jau pēc divām minūtēm ar Ričarda Ruļļa precīzu sitienu rezultātu izlīdzināja. Diemžēl, pēc četrām minūtēm smiltenieši atkal zaudēja vārtus.

Otrā puslaika sākumā smiltenieši vēl spēja turēties pretī, taču tad nāca spēles nogrieznis, kurā trīs minūšu laikā komanda zaudēja divus vārtus – 63.minūtē viesi guva savus trešos vārtus no spēles, bet pēc trim minūtēm, realizējot 11 metru soda sitienu.

Četras minūtes pirms spēles beigām Edgars Jansons mājiniekiem vienus vārtus atguva, spēlei noslēdzoties ar zaudējumu 2:4.

Pēc 13 spēlēm Smiltenes komanda ar deviņiem punktiem atrodas pirmās līgas pēdējā, 10.vietā, no devītās un astotās vietas, kurā atrodas attiecīgi JDFS “Alberts” un FK “Dinamo Rīga”, smiltenieši atrodas divu punktu attālumā.

Nākamo spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs sestdien, 16.oktobrī, kad pulksten 15:00 savā laukumā uzņems līgas vicelīderus FK “Tukums 2000/TSS”, kam pirmā apļa spēlē Tukumā piekāpās ar 0:2.

Krietni veiksmīgāk trešās līgas spēlē veicās Smiltenes otrajai komandai, kas pēc spēles pirmā puslaika atradās vadībā jau ar 4:2 – rezultātu 27.minūtē atklāja Rimants Ulmis, 35.minūtē smilteniešus atkal vadībā izvirzīja Mārtiņš Rakštelis, 3:1 spēles 39.minūtē panāca Madis Oskars Miķelsos, kas guva vēl vienus vārtus 41.minūtē.

Pēc pārtraukuma Ričards Rullis spēles 54.minūtē panāca jau 5:2 smilteniešu labā, pēc kā viesi divus vārtus atguva, tomēr astoņas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām Ričards Rullis guva savus otros vārtus spēlē, nodrošinot “Smiltene/BJSS-2” uzvaru ar 6:4.

Pēc 11 spēlēm Smiltenes otrā komanda ar 16 punktiem trešās līgas ziemeļu zonas tabulā ieņem ceturto vietu, par vienu punktu atpaliekot no trešajā vietā esošajiem FK “Pļaviņas DM” futbolistiem, kas aizvadījuši par vienu spēli vairāk.

Nākamo spēli komanda aizvadīs svētdien, 17.oktobrī, kad savā laukumā pulksten 14:00 tiksies ar vicelīderiem “FC Gauja”, kam pirmā apļa spēlē Valmierā piekāpās ar 3:5.