Smiltenes otrā komanda pārspēj vicelīderus, pirmajai – sagrāve

Uzvaru Latvijas futbola čempionāta trešās līgas Ziemeļu zonas spēlē svētdien, 17.oktobrī, izcīnīja FK “Smiltene/BJSS – 2” futbolisti, savā laukumā ar 6:5 (2:0) pārspējot līgas vicelīderus FC “Gauja”.

Pirmajā puslaikā smiltenieši guva divus bezatbildes vārtus – 32.minūtē precīzs bija Sentis Fiļipovs, piecas minūtes vēlāk 2:0 panāca Roberta Bleikša sitiens.

Otrajā puslaikā vārti bira kā no pārpilnības raga. Trīs minūtes pēc otrā puslaika sākuma Sentis Fiļipovs panāca jau 3:0, taču pēc divām minūtēm viesi guva savus pirmos vārtus spēlē.

Trīs vārtu pārsvaru pēc trim minūtēm atjaunoja Sentis Fiļipovs, gūstot “hettriku”, tomēr nākamo sešu minūšu laikā viesi rezultāta starpību samazināja līdz 4:3. Spēles 64.minūtē Jānis Rīders panāca 5:3, pēc 12 minūtēm Ričards Rullis guva sestos Smiltenes vārtus.

Spēles izskaņā viesi divus vārtus atspēlēja, tomēr tiesneša finālsvilpe liecināja, ka Smiltenes otrā komanda izcīnījusi nedaudz negaidītu, tomēr skaistu uzvaru – 6:5.

Atgādinām, ka pirmā apļa spēlē 30.augustā Valmierā smiltenieši piekāpās FC “Gauja” ar 3:5.

Pēc 13 spēlēm “Smiltene/BJSS – 2” trešās līgas Ziemeļu zonas turnīra tabulā ar 19 punktiem ieņem trešo vietu un pēdējā sezonas spēlē sestdien, 23.oktobrī, savā laukumā principiālā spēlē  tiksies ar ceturtajā vietā esošajiem FK “Pļaviņas DM”. Uzvaras vai neizšķirta gadījumā smiltenieši sezonu noslēgs trešajā vietā, zaudējuma gadījumā noslīdēs uz ceturto vietu, palaižot garām Pļaviņu futbolistus.

Tikmēr sagrāvi “Optibet Nākotnes līgas” spēlē piedzīvoja Smiltenes pirmā komanda, kas sestdien, 16.oktobrī, savu līdzjutēju priekšā ar 1:6 (1:4) atzina pirmās līgas vicelīderu FK “Tukums 2000/TSS” pārākumu.

Vienīgos vārtus ar Edgara Jansona sitienu smiltenieši guva spēles 36.minūtē, kad jau atradās zaudētājos ar 0:3.

Pēc 14 spēlēm “Smiltene/BJSS” ar deviņiem punktiem pirmās līgas turnīra tabulā ieņem pēdējo, 10.vietu.

Nākamo spēli Smiltenes pirmā komanda aizvadīs 23.oktobrī, kad mērosies spēkiem ar ceturtajā vietā esošajiem Rēzeknes futbolistiem, kas cīnās par vietu pirmajā trijniekā, kas nākamajā sezonā ļaus spēlēt virslīgā. Pirmā apļa spēlē “Smiltene/BJSS” rēzekniešiem viesos piekāpās ar 1:2.