Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novadā viesosies Korejas Republikas vēstnieks

Korejas Republikas vēstnieks Latvijas Republikā Songdžins Hans. Foto: Korejas Republikas vēstniecība Latvijas Republikā.

10.jūnijā darba vizītē Smiltenes novadā viesosies Korejas Republikas vēstnieks Latvijas Republikā Viņa Ekselence Songdžins Hans (H. E. Mr. Seong-jin Han).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēstnieks tiksies ar pašvaldības vadītājiem – domes priekšsēdētāju Edgaru Avotiņu, priekšsēdētāja vietnieci sadarbībai ar uzņēmējiem Gitu Mūrnieci, izpilddirektoru Andri Lapiņu un izpilddirektora vietnieku attīstības jautājumos Mārtiņu Ulānu – un tiks iepazīstināts ar Smiltenes novada pašvaldības darbu un uzņēmumiem. Plānots pārrunāt jautājumus, kā sociālekonomiskā situācija un uzņēmējdarbības rādītāji novadā, investīciju projekti un ārvalstu investīciju piesaiste, enerģētika un ar to saistītais cenu pieaugums, Covid – 19 ietekme, atbalsts Ukrainas bēgļiem u.c.

Vēstnieks apmeklēs Smiltenes novada uzņēmumus: SIA “Pavasars” Raunā, A/S “Smiltenes piens” un SIA “Smiltenes koks” Smiltenē un SIA “Verry Berry” Gaujienas pagastā.

Informāciju sagatavoja: Madara Mūrniece, zīmolvedības un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.