Smiltenes novada veterāniem godalgotas LPSV 59.sporta spēles vieglatlētikā

Publicitātes foto.

18.un 19.jūnijā Bauskā notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu 59.sporta spēles vieglatlētikā. Smiltenes novada vieglatlētu komandu pārstāvēja 12 dalībnieki, kas kopīgiem spēkiem spēja izcīnīt 18 sporta spēļu dažāda kaluma medaļas.

No Smiltenes novada komandas par LPSV 59.sporta spēļu divkārtēju čempioni 30+ grupā kļuva Una Kalnīte, izcīnot uzvaru šķēpmešanā un lodes grūšanā. Piecas medaļas 50+ grupā izcīnīja Māris Stabiņš, kuram pirmā vieta tāllēkšanā, otrā vieta 200 metros un trīssoļlēkšanā, trešā vieta 100 metros un augstlēkšanā. Trīs medaļas izcīnīja Viktors Vējiņš, kam 60+ grupā pirmā vieta augstlēkšanā, otrā vieta tāllēkšanā un trešā vieta lodes grūšanā.  Kitija Klempnere 65+ grupā izcīnīja otro vietu augstlēkšanā, lodes grūšanā un diska mešanā. Pa divām medaļām izcīnīja Juris Malnacis (70+ grupa) –  3 km un 5 km soļošanā, Santa Rullīte (30+ grupā) – pirmā vieta tāllēkšanā, trešā vieta lodes grūšanā. Bronzas medaļa šķēpa mešanā 85+ grupā Arnoldam Marksam.

Par komandas ieskaiti vēl cīnījās Vilis Mednis (70+), Kristīne Kļaviņa (45+), Arita Brikmane (40+), Inese Meldere (40+) un Kaspars Abuls (40+).

Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem notiks 2022.gada 13.-14.augustā Tukumā.

Informāciju sagatavoja: Kitija Klempnere, Smiltenes novada vieglatlētu komandas vadītāja