Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada uzņēmējas tiksies domnīcā “Līderes kods”

Reizē ar pavasara atnākšanu un visu ierobežojumu atcelšanu, ar gaišām domām un cerību sirdī, pēc divu gadu pārtraukuma, tiek vērta vaļā ceturtā iniciatīvas “Līderes kods” sezona! Uz tikšanos aicinātas Smiltenes novada uzņēmējas. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

„Līderes kods” ir biedrības “Līdere” iniciēta, attīstīta un virzīta diskusiju platforma, vērtību nozīmes atjaunotnei uzņēmējdarbībā un sabiedrībā. Iniciatīvas mērķis ir dokumentēt Latvijas sieviešu – uzņēmēju spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē. Biedrība “Līdere” šo vērtību meklējumos vairāku gadu garumā iecerējusi apmeklēt visus Latvijas novadus.

Šī jau būs 15.domnīca un pirmā – pēc novadu apvienošanas! Pirmā „Līderes koda” domnīca notika 2017. gada 19. oktobrī Kandavā. Kandavas novada uzņēmīgās sievietes veica pirmo ierakstu Latvijas “Līderes koda” formulā, noguldot tajā vairāk nekā četrdesmit vērtības – savas dzīves un darba pamatprincipus.

Pēc Kandavas sekoja domnīcas Gulbenes, Cēsu, Balvu, Iecavas, Ikšķiles, Alsungas, Siguldas, Pārgaujas, Dundagas, Valkas, Kuldīgas un Ādažu novados un Jēkabpils pilsētā. Šobrīd „Līderes koda” krātuvē atrodas jau noguldīta 331 vērtības. To paveikušas 426 uzņēmīgas sievietes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

”Līderes kods” vērtību TOP desmit ir: Ģimene, Mīlestība, Godīgums, Veselība, Atbildība, Brīvība, Neatlaidība, Laiks, Uzdrīkstēšanās, Cilvēks. 

28.aprīlī biedrības “Līdere” un Smiltenes novada uzņēmējas brīvā atmosfērā diskutēs par sievietes – uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, kas palīdzējušas nepadoties un devušas drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu.

Avots: smiltenesnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.