Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novadā turpinās kapsētu digitalizācija

Lai sakārtotu kapsētu dokumentāciju un apglabāto personu uzskaiti, digitalizēti Drustu kapi. Tas ļaus ne tikai pašvaldībai efektīvāk pārvaldīt kapsētu teritoriju, bet arī atvieglos iedzīvotājiem savu piederīgo apbedījumu vietu meklēšanu.
Jau vairākus gadus Latvijā notiek kapsētu digitalizācija, un tās mērķis ir sakārtot kapu uzskaites sistēmu, atvieglojot iedzīvotājiem informācijas ieguvi un informācijas nodošanu nākamajām paaudzēm. Digitalizācija ir kapsētu elektroniski atainota shēma ar vietu numuriem un apbedīto personu uzskaiti šajās kapavietās.
Pagājušā gada maijā Lauku atbalsta dienests apstiprināja projektu “Drustu kapsētas digitalizācija”. Tā rezultātā tika noslēgts līgums ar SIA “Cemety” par Drustu kapsētas digitalizāciju 2,75 hektāru platībā, informācijas datu digitalizēšanu, ievadīšanu, uzturēšanu sistēmā un Drustu kapsētas plāna vizualizāciju, kas tiks novietota pie Drustu kapsētas labi redzamā vietā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.